Ruud Nijstad
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები მარ. 2025 – ოქტ. 2026
- მატჩები
- 47
- სასტარტო გამოსვლები
- 29
- წუთები
- 2,668
- საშ. რეიტინგი
- 6.83
- შეფასებული გამოსვლები
- 32
შეტევა
- გოლები
- 2
- საგოლე პასები
- 1
- დარტყმები
- 16
- კარში დარტყმები
- 6
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 8
- დაბლოკილი დარტყმები
- 2
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 1
- საკვანძო პასები
- 6
პასები
- პასები
- 1696
- ზუსტი პასები
- 1498
- ჩაწოდებები
- 8
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0
- გრძელი პასები
- 225
- ზუსტი გრძელი პასები
- 111
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 3
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 77
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 38
- დაკარგული ბურთი
- 5
დაცვა
- ვარდნები
- 30
- ჩაჭრები
- 22
- ბურთის ამოტანები
- 113
- დაბრუნებული ბურთები
- 45
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 2018
- დაკარგული ბურთები
- 230
- ჯარიმები
- 8
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 6
- თამაშგარეები
- 0
- ყვითელი ბარათები
- 0
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 2,668 წუთი, სულ 47 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.07
- საგოლე პასები
- 0.03
- დარტყმები
- 0.54
- კარში დარტყმები
- 0.20
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.27
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.07
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.03
- საკვანძო პასები
- 0.20
პასები
- პასები
- 57.21
- ზუსტი პასები
- 50.53
- ჩაწოდებები
- 0.27
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.00
- გრძელი პასები
- 7.59
- ზუსტი გრძელი პასები
- 3.74
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.10
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 2.60
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.28
- დაკარგული ბურთი
- 0.17
დაცვა
- ვარდნები
- 1.01
- ჩაჭრები
- 0.74
- ბურთის ამოტანები
- 3.81
- დაბრუნებული ბურთები
- 1.52
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 68.07
- დაკარგული ბურთები
- 7.76
- ჯარიმები
- 0.27
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.20
- თამაშგარეები
- 0.00
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 32 მატჩი 0.1
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+0.7- მონაწილეობით
- 10.431 მ
- გარეშე
- 9.88 მ
აუტები
+0.9- მონაწილეობით
- 20.632 მ
- გარეშე
- 19.88 მ
დარტყმები
-1.7- მონაწილეობით
- 18.532 მ
- გარეშე
- 20.38 მ
კარში დარტყმები
+0.5- მონაწილეობით
- 7.032 მ
- გარეშე
- 6.58 მ
ვარდნები
+0.9- მონაწილეობით
- 16.232 მ
- გარეშე
- 15.38 მ
მოგერიებები
+0.6- მონაწილეობით
- 2.732 მ
- გარეშე
- 2.18 მ
ჩაჭრები
+1.1- მონაწილეობით
- 7.832 მ
- გარეშე
- 6.88 მ
თამაშგარეები
+0.3- მონაწილეობით
- 1.228 მ
- გარეშე
- 0.98 მ
კუთხურები
+0.0- მონაწილეობით
- 6.232 მ
- გარეშე
- 6.18 მ
ბარათები
-0.1- მონაწილეობით
- 1.329 მ
- გარეშე
- 1.410 მ
დრიბლინგები
-2.1- მონაწილეობით
- 732 მ
- გარეშე
- 9.18 მ
კარიდან დარტყმები
+0.3- მონაწილეობით
- 6.632 მ
- გარეშე
- 6.38 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.83
გოლები თვეების მიხედვით 2
ბოლო გამოსვლები 10
- FC ThunFC TwenteH1–094'
- Fortuna SittardFC TwenteA1–190'
- PSV EindhovenFC TwenteH3–290'
- ADO Den HaagFC TwenteH2–090'
- SC TelstarFC TwenteH1–090'
- FC GroningenFC TwenteA2–290'
- SC CambuurFC TwenteA4–190'
- QarabağFC TwenteA2–189'
- QarabağFC TwenteH0–190'
- PEC ZwolleFC TwenteH3–190'
32 სულ 47 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.