Răzvan Creț
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ივლ. 2023 – სექ. 2026
- მატჩები
- 71
- სასტარტო გამოსვლები
- 22
- წუთები
- 2,072
- საშ. რეიტინგი
- 6.45
- შეფასებული გამოსვლები
- 32
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 9
- კარში დარტყმები
- 2
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 1
- დაბლოკილი დარტყმები
- 6
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 1
- საკვანძო პასები
- 11
პასები
- პასები
- 827
- ზუსტი პასები
- 613
- ჩაწოდებები
- 53
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 8
- გრძელი პასები
- 138
- ზუსტი გრძელი პასები
- 39
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 13
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 91
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 25
- დაკარგული ბურთი
- 9
დაცვა
- ვარდნები
- 47
- ჩაჭრები
- 19
- ბურთის ამოტანები
- 70
- დაბრუნებული ბურთები
- 2
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 1471
- დაკარგული ბურთები
- 358
- ჯარიმები
- 19
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 6
- თამაშგარეები
- 3
- ყვითელი ბარათები
- 4
- წითელი ბარათები
- 1
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 2,072 წუთი, სულ 71 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 0.39
- კარში დარტყმები
- 0.09
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.04
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.26
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.04
- საკვანძო პასები
- 0.48
პასები
- პასები
- 35.92
- ზუსტი პასები
- 26.63
- ჩაწოდებები
- 2.30
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.35
- გრძელი პასები
- 5.99
- ზუსტი გრძელი პასები
- 1.69
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.56
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 3.95
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.09
- დაკარგული ბურთი
- 0.39
დაცვა
- ვარდნები
- 2.04
- ჩაჭრები
- 0.82
- ბურთის ამოტანები
- 3.04
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.09
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 63.90
- დაკარგული ბურთები
- 15.55
- ჯარიმები
- 0.82
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.26
- თამაშგარეები
- 0.13
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 33 მატჩი 0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-0.5- მონაწილეობით
- 12.733 მ
- გარეშე
- 13.294 მ
აუტები
-1.9- მონაწილეობით
- 24.133 მ
- გარეშე
- 26.094 მ
დარტყმები
+1.2- მონაწილეობით
- 14.133 მ
- გარეშე
- 12.994 მ
კარში დარტყმები
+0.1- მონაწილეობით
- 4.233 მ
- გარეშე
- 4.194 მ
ვარდნები
-0.0- მონაწილეობით
- 16.633 მ
- გარეშე
- 16.694 მ
მოგერიებები
+0.7- მონაწილეობით
- 3.633 მ
- გარეშე
- 2.994 მ
ჩაჭრები
-0.5- მონაწილეობით
- 7.833 მ
- გარეშე
- 8.394 მ
თამაშგარეები
-0.2- მონაწილეობით
- 1.333 მ
- გარეშე
- 1.592 მ
კუთხურები
+0.0- მონაწილეობით
- 4.833 მ
- გარეშე
- 4.794 მ
ბარათები
-0.1- მონაწილეობით
- 2.430 მ
- გარეშე
- 2.594 მ
დრიბლინგები
-0.9- მონაწილეობით
- 7.633 მ
- გარეშე
- 8.594 მ
კარიდან დარტყმები
-0.6- მონაწილეობით
- 7.833 მ
- გარეშე
- 8.594 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.45
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Răzvan Creț-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- CFR 1907 ClujFC BotoșaniA1–39'
- FC Argeș PiteștiFC BotoșaniA1–1არ უთამაშია
- Sepsi OSKFC BotoșaniH5–0არ უთამაშია
- FC Farul ConstanțaFC BotoșaniA0–0არ უთამაშია
- FK Csíkszereda Miercurea CiucFC BotoșaniH1–01'
- FCSBFC BotoșaniA2–3არ უთამაშია
- FC Corvinul HunedoaraFC BotoșaniH0–0არ უთამაშია
- FC Universitatea ClujFC BotoșaniA1–2არ უთამაშია
- FC Rapid BucureștiFC BotoșaniH1–145'
- FC VoluntariFC BotoșaniA2–290'
32 სულ 71 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.