Ravil Tagir
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ოქტ. 2020 – მაი. 2024
- მატჩები
- 126
- სასტარტო გამოსვლები
- 52
- წუთები
- 4,727
- საშ. რეიტინგი
- 6.81
- შეფასებული გამოსვლები
- 67
შეტევა
- გოლები
- 3
- საგოლე პასები
- 3
- დარტყმები
- 21
- კარში დარტყმები
- 6
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 13
- დაბლოკილი დარტყმები
- 2
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 3
- საკვანძო პასები
- 13
პასები
- პასები
- 3161
- ზუსტი პასები
- 2799
- ჩაწოდებები
- 10
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 2
- გრძელი პასები
- 339
- ზუსტი გრძელი პასები
- 197
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 17
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 188
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 87
- დაკარგული ბურთი
- 7
დაცვა
- ართმევები
- 67
- ჩაჭრები
- 103
- ბურთის ამოტანები
- 194
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 3855
- დაკარგული ბურთები
- 441
- ჯარიმები
- 31
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 17
- თამაშგარეები
- 1
- ყვითელი ბარათები
- 6
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 4,727 წუთი, სულ 126 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.06
- საგოლე პასები
- 0.06
- დარტყმები
- 0.40
- კარში დარტყმები
- 0.11
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.25
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.04
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.06
- საკვანძო პასები
- 0.25
პასები
- პასები
- 60.18
- ზუსტი პასები
- 53.29
- ჩაწოდებები
- 0.19
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.04
- გრძელი პასები
- 6.45
- ზუსტი გრძელი პასები
- 3.75
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.32
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 3.58
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.66
- დაკარგული ბურთი
- 0.13
დაცვა
- ართმევები
- 1.28
- ჩაჭრები
- 1.96
- ბურთის ამოტანები
- 3.69
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 73.40
- დაკარგული ბურთები
- 8.40
- ჯარიმები
- 0.59
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.32
- თამაშგარეები
- 0.02
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 72 მატჩი 0.0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-0.3- მონაწილეობით
- 10.058 მ
- გარეშე
- 10.321 მ
აუტები
-1.5- მონაწილეობით
- 21.158 მ
- გარეშე
- 22.621 მ
დარტყმები
+0.1- მონაწილეობით
- 12.258 მ
- გარეშე
- 12.121 მ
კარში დარტყმები
-0.1- მონაწილეობით
- 4.458 მ
- გარეშე
- 4.521 მ
ართმევები
+1.7- მონაწილეობით
- 17.058 მ
- გარეშე
- 15.321 მ
მოგერიებები
-0.6- მონაწილეობით
- 3.258 მ
- გარეშე
- 3.821 მ
ჩაჭრები
+0.3- მონაწილეობით
- 11.358 მ
- გარეშე
- 1121 მ
თამაშგარეები
+0.3- მონაწილეობით
- 2.254 მ
- გარეშე
- 1.920 მ
კუთხურები
+0.3- მონაწილეობით
- 4.758 მ
- გარეშე
- 4.421 მ
ბარათები
+0.2- მონაწილეობით
- 2.156 მ
- გარეშე
- 1.920 მ
დრიბლინგები
-0.3- მონაწილეობით
- 8.058 მ
- გარეშე
- 8.221 მ
კარიდან დარტყმები
-0.1- მონაწილეობით
- 8.458 მ
- გარეშე
- 8.521 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.81
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Ravil Tagir-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- Oud-Heverlee LeuvenKVC WesterloA2–190'
- KV MechelenKVC WesterloH0–290'
- Sint-Truidense VVKVC WesterloH2–290'
- KAA GentKVC WesterloA2–390'
- Oud-Heverlee LeuvenKVC WesterloH1–170'
- Standard LiègeKVC WesterloH3–390'
- KV MechelenKVC WesterloA2–390'
- KAA GentKVC WesterloH0–390'
- Sint-Truidense VVKVC WesterloA0–290'
- KRC GenkKVC WesterloH1–145'
67 სულ 126 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.