Raúl Cáceres
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები თებ. 2020 – აგვ. 2026
- მატჩები
- 175
- სასტარტო გამოსვლები
- 120
- წუთები
- 10,509
- საშ. რეიტინგი
- 6.86
- შეფასებული გამოსვლები
- 136
შეტევა
- გოლები
- 5
- საგოლე პასები
- 13
- დარტყმები
- 49
- კარში დარტყმები
- 18
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 21
- დაბლოკილი დარტყმები
- 10
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 22
- საკვანძო პასები
- 150
პასები
- პასები
- 4181
- ზუსტი პასები
- 3298
- ჩაწოდებები
- 505
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 152
- გრძელი პასები
- 543
- ზუსტი გრძელი პასები
- 222
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 44
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 411
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 121
- დაკარგული ბურთი
- 28
დაცვა
- ვარდნები
- 210
- ჩაჭრები
- 105
- ბურთის ამოტანები
- 291
- დაბრუნებული ბურთები
- 4
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 6860
- დაკარგული ბურთები
- 1595
- ჯარიმები
- 129
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 37
- თამაშგარეები
- 17
- ყვითელი ბარათები
- 12
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 10,509 წუთი, სულ 175 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.04
- საგოლე პასები
- 0.11
- დარტყმები
- 0.42
- კარში დარტყმები
- 0.15
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.18
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.09
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.19
- საკვანძო პასები
- 1.28
პასები
- პასები
- 35.81
- ზუსტი პასები
- 28.24
- ჩაწოდებები
- 4.33
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 1.30
- გრძელი პასები
- 4.65
- ზუსტი გრძელი პასები
- 1.90
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.38
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 3.52
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.04
- დაკარგული ბურთი
- 0.24
დაცვა
- ვარდნები
- 1.80
- ჩაჭრები
- 0.90
- ბურთის ამოტანები
- 2.49
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.03
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 58.75
- დაკარგული ბურთები
- 13.66
- ჯარიმები
- 1.10
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.32
- თამაშგარეები
- 0.15
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ათზე ნაკლები მატჩია, ამიტომ სხვაობა მეტწილად შემთხვევითია. რიცხვები რეალურია, მაგრამ დასკვნისთვის არასაკმარისი.
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-0.3- მონაწილეობით
- 9.88 მ
- გარეშე
- 101 მ
აუტები
+0.6- მონაწილეობით
- 20.68 მ
- გარეშე
- 201 მ
დარტყმები
+1.1- მონაწილეობით
- 15.18 მ
- გარეშე
- 141 მ
კარში დარტყმები
+4.1- მონაწილეობით
- 6.18 მ
- გარეშე
- 21 მ
ვარდნები
+2.8- მონაწილეობით
- 14.88 მ
- გარეშე
- 121 მ
მოგერიებები
-0.9- მონაწილეობით
- 4.18 მ
- გარეშე
- 51 მ
ჩაჭრები
+4.6- მონაწილეობით
- 7.68 მ
- გარეშე
- 31 მ
თამაშგარეები
+3.6- მონაწილეობით
- 3.67 მ
- გარეშე
- 01 მ
კუთხურები
-1.3- მონაწილეობით
- 4.88 მ
- გარეშე
- 61 მ
ბარათები
+1.9- მონაწილეობით
- 2.98 მ
- გარეშე
- 11 მ
დრიბლინგები
-2.3- მონაწილეობით
- 4.88 მ
- გარეშე
- 71 მ
კარიდან დარტყმები
-1.4- მონაწილეობით
- 8.68 მ
- გარეშე
- 101 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.86
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Raúl Cáceres-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- Vasco da GamaH1–490'
- Vasco da GamaA0–090'
- Audax ItalianoH3–190'
- Vasco da GamaH3–190'
- Barracas CentralA2–190'
- Vasco da GamaA0–3არ უთამაშია
- Barracas CentralH0–090'
- Audax ItalianoA2–028'
- Sportivo TrinidenseA1–090'
- São PauloVitóriaH1–064'
136 სულ 175 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.