Rafinha

მცველი

სპორტ რესიფი

კარიერის ჯამური მაჩვენებლები მარ. 2020 – ივნ. 2026

მატჩები
425
სასტარტო გამოსვლები
210
წუთები
19,176
საშ. რეიტინგი
6.84
შეფასებული გამოსვლები
304

შეტევა

გოლები
8
საგოლე პასები
28
დარტყმები
197
კარში დარტყმები
58
კარს აცდენილი დარტყმები
87
დაბლოკილი დარტყმები
52
შექმნილი საგოლე მომენტები
28
საკვანძო პასები
236

პასები

პასები
10263
ზუსტი პასები
8817
ჩაწოდებები
564
ზუსტი ჩაწოდებები
131
გრძელი პასები
1197
ზუსტი გრძელი პასები
784

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
163
მოგებული ორთაბრძოლები
1023
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
163
დაკარგული ბურთი
136

დაცვა

ვარდნები
391
ჩაჭრები
217
ბურთის ამოტანები
250
დაბრუნებული ბურთები
0

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
14616
დაკარგული ბურთები
2636
ჯარიმები
305
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
308
თამაშგარეები
15
ყვითელი ბარათები
70
წითელი ბარათები
4

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0

90 წუთზე

ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 19,176 წუთი, სულ 425 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.

შეტევა

გოლები
0.04
საგოლე პასები
0.13
დარტყმები
0.93
კარში დარტყმები
0.27
კარს აცდენილი დარტყმები
0.41
დაბლოკილი დარტყმები
0.24
შექმნილი საგოლე მომენტები
0.13
საკვანძო პასები
1.11

პასები

პასები
48.17
ზუსტი პასები
41.38
ჩაწოდებები
2.65
ზუსტი ჩაწოდებები
0.61
გრძელი პასები
5.62
ზუსტი გრძელი პასები
3.68

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
0.77
მოგებული ორთაბრძოლები
4.80
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
0.77
დაკარგული ბურთი
0.64

დაცვა

ვარდნები
1.83
ჩაჭრები
1.02
ბურთის ამოტანები
1.17
დაბრუნებული ბურთები
0.00

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
68.60
დაკარგული ბურთები
12.37
ჯარიმები
1.43
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
1.45
თამაშგარეები
0.07

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0.00

გოლები მატჩების მიხედვით

308 გამოსვლა · ნაჩვენებია უახლესი 60

მოედანი
მატჩები
მატჩები
ტურნირები ყველა 5
სეზონები ყველა 21

თითო სვეტი თითო გამოსვლას შეესაბამება, ძველიდან ახლისკენ. წყვეტილი ხაზი აჩვენებს საშუალოს: 308 გამოსვლა ამ შერჩევაში — 0.0. ხაზზე მაღალი სვეტები გამოკვეთილია.

Guabirá მონაწილეობით და გარეშე Rafinha

1 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · კლუბში მუშაობის პერიოდი

მატჩები
ტურნირები ყველა 1
სეზონები ყველა 1

შესადარებელი მონაცემები არ არის. ამ შერჩევის ყველა მატჩში ითამაშა, ამიტომ მის გარეშე შედარება შეუძლებელია. გაზარდეთ მატჩების ან სეზონების დიაპაზონი.

მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.

  • ჯარიმები

    მონაწილეობით
    121 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • აუტები

    მონაწილეობით
    231 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • დარტყმები

    მონაწილეობით
    191 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • კარში დარტყმები

    მონაწილეობით
    61 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • ვარდნები

    მონაწილეობით
    151 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • მოგერიებები

    მონაწილეობით
    21 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • ჩაჭრები

    მონაწილეობით
    91 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • თამაშგარეები

    მონაწილეობით
    11 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • კუთხურები

    მონაწილეობით
    31 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • ბარათები

    მონაწილეობით
    11 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • დრიბლინგები

    მონაწილეობით
    71 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • კარიდან დარტყმები

    მონაწილეობით
    121 მ
    გარეშე
    —0 მ

რეიტინგის დინამიკა 8

  1. 26/5
  2. 1/6
  3. 7/6
  4. 4/7
  5. 3/8
  6. 14/10
  7. 7/12
  8. 3/3

მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.84

გოლები თვეების მიხედვით

ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის

მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Rafinha-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.

ბოლო გამოსვლები 10

304 სულ 425 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.