Rafa Tresaco

ნახევარმცველი

Cultural Leonesa

კარიერის ჯამური მაჩვენებლები მარ. 2023 – მაი. 2026

მატჩები
61
სასტარტო გამოსვლები
18
წუთები
1,637
საშ. რეიტინგი
6.47
შეფასებული გამოსვლები
40

შეტევა

გოლები
3
საგოლე პასები
4
დარტყმები
21
კარში დარტყმები
9
კარს აცდენილი დარტყმები
3
დაბლოკილი დარტყმები
9
შექმნილი საგოლე მომენტები
5
საკვანძო პასები
21

პასები

პასები
338
ზუსტი პასები
264
ჩაწოდებები
61
ზუსტი ჩაწოდებები
10
გრძელი პასები
22
ზუსტი გრძელი პასები
16

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
22
მოგებული ორთაბრძოლები
74
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
10
დაკარგული ბურთი
19

დაცვა

ვარდნები
19
ჩაჭრები
10
ბურთის ამოტანები
9
დაბრუნებული ბურთები
0

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
693
დაკარგული ბურთები
234
ჯარიმები
30
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
23
თამაშგარეები
4
ყვითელი ბარათები
3
წითელი ბარათები
0

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0

90 წუთზე

ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 1,637 წუთი, სულ 61 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.

შეტევა

გოლები
0.17
საგოლე პასები
0.22
დარტყმები
1.16
კარში დარტყმები
0.49
კარს აცდენილი დარტყმები
0.17
დაბლოკილი დარტყმები
0.49
შექმნილი საგოლე მომენტები
0.28
საკვანძო პასები
1.16

პასები

პასები
18.58
ზუსტი პასები
14.51
ჩაწოდებები
3.35
ზუსტი ჩაწოდებები
0.55
გრძელი პასები
1.21
ზუსტი გრძელი პასები
0.88

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
1.21
მოგებული ორთაბრძოლები
4.07
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
0.55
დაკარგული ბურთი
1.04

დაცვა

ვარდნები
1.04
ჩაჭრები
0.55
ბურთის ამოტანები
0.49
დაბრუნებული ბურთები
0.00

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
38.10
დაკარგული ბურთები
12.87
ჯარიმები
1.65
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
1.26
თამაშგარეები
0.22

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0.00

გოლები მატჩების მიხედვით

41 გამოსვლა

მოედანი
მატჩები
მატჩები
ტურნირები ყველა 2
სეზონები ყველა 4

თითო სვეტი თითო გამოსვლას შეესაბამება, ძველიდან ახლისკენ. წყვეტილი ხაზი აჩვენებს საშუალოს: 41 გამოსვლა ამ შერჩევაში — 0.1. ხაზზე მაღალი სვეტები გამოკვეთილია.

Cultural Leonesa მონაწილეობით და გარეშე Rafa Tresaco

25 მატჩი მისი მონაწილეობით · 18 გარეშე · კლუბში მუშაობის პერიოდი

მატჩები
ტურნირები ყველა 2
სეზონები ყველა 2

მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.

  • ჯარიმები

    -3.9
    მონაწილეობით
    11.625 მ
    გარეშე
    15.515 მ
  • აუტები

    +0.2
    მონაწილეობით
    19.025 მ
    გარეშე
    18.816 მ
  • დარტყმები

    -0.1
    მონაწილეობით
    11.825 მ
    გარეშე
    11.916 მ
  • კარში დარტყმები

    -0.3
    მონაწილეობით
    4.225 მ
    გარეშე
    4.616 მ
  • ვარდნები

    -2.8
    მონაწილეობით
    14.625 მ
    გარეშე
    17.416 მ
  • მოგერიებები

    -0.3
    მონაწილეობით
    2.925 მ
    გარეშე
    3.216 მ
  • ჩაჭრები

    +0.3
    მონაწილეობით
    825 მ
    გარეშე
    7.716 მ
  • თამაშგარეები

    -0.8
    მონაწილეობით
    1.323 მ
    გარეშე
    2.114 მ
  • კუთხურები

    -0.6
    მონაწილეობით
    3.625 მ
    გარეშე
    4.116 მ
  • ბარათები

    +0.5
    მონაწილეობით
    2.425 მ
    გარეშე
    1.918 მ
  • დრიბლინგები

    +0.8
    მონაწილეობით
    7.425 მ
    გარეშე
    6.616 მ
  • კარიდან დარტყმები

    +0.9
    მონაწილეობით
    8.825 მ
    გარეშე
    7.916 მ

რეიტინგის დინამიკა 8

  1. 21/2
  2. 14/3
  3. 23/3
  4. 1/4
  5. 4/4
  6. 26/4
  7. 2/5
  8. 9/5

მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.47

გოლები თვეების მიხედვით 3

  1. ნოე
  2. დეკ
  3. იან
  4. თებ
  5. მარ
  6. აპრ
  7. მაისი
  8. ივნ
  9. ივლ
  10. აგვ
  11. სექ
  12. ოქტ

ბოლო გამოსვლები 10

40 სულ 61 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.