Pedro Romano
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები აპრ. 2024 – მაი. 2026
- მატჩები
- 33
- სასტარტო გამოსვლები
- 14
- წუთები
- 1,245
- საშ. რეიტინგი
- 6.73
- შეფასებული გამოსვლები
- 18
შეტევა
- გოლები
- 1
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 10
- კარში დარტყმები
- 2
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 6
- დაბლოკილი დარტყმები
- 2
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 1
- საკვანძო პასები
- 9
პასები
- პასები
- 607
- ზუსტი პასები
- 482
- ჩაწოდებები
- 12
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 4
- გრძელი პასები
- 114
- ზუსტი გრძელი პასები
- 48
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 9
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 68
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 26
- დაკარგული ბურთი
- 3
დაცვა
- ართმევები
- 26
- ჩაჭრები
- 12
- ბურთის ამოტანები
- 102
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 877
- დაკარგული ბურთები
- 178
- ჯარიმები
- 22
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 8
- თამაშგარეები
- 1
- ყვითელი ბარათები
- 6
- წითელი ბარათები
- 2
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 1,245 წუთი, სულ 33 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.07
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 0.72
- კარში დარტყმები
- 0.14
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.43
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.14
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.07
- საკვანძო პასები
- 0.65
პასები
- პასები
- 43.88
- ზუსტი პასები
- 34.84
- ჩაწოდებები
- 0.87
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.29
- გრძელი პასები
- 8.24
- ზუსტი გრძელი პასები
- 3.47
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.65
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 4.92
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.88
- დაკარგული ბურთი
- 0.22
დაცვა
- ართმევები
- 1.88
- ჩაჭრები
- 0.87
- ბურთის ამოტანები
- 7.37
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 63.40
- დაკარგული ბურთები
- 12.87
- ჯარიმები
- 1.59
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.58
- თამაშგარეები
- 0.07
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 18 მატჩი 0.1
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+3.7- მონაწილეობით
- 1817 მ
- გარეშე
- 14.310 მ
აუტები
+1.8- მონაწილეობით
- 22.718 მ
- გარეშე
- 20.910 მ
დარტყმები
+0.8- მონაწილეობით
- 12.518 მ
- გარეშე
- 11.710 მ
კარში დარტყმები
+0.3- მონაწილეობით
- 3.818 მ
- გარეშე
- 3.510 მ
ართმევები
+1.2- მონაწილეობით
- 14.618 მ
- გარეშე
- 13.410 მ
მოგერიებები
-0.4- მონაწილეობით
- 2.818 მ
- გარეშე
- 3.210 მ
ჩაჭრები
+0.1- მონაწილეობით
- 8.218 მ
- გარეშე
- 8.110 მ
თამაშგარეები
+1.0- მონაწილეობით
- 1.918 მ
- გარეშე
- 0.99 მ
კუთხურები
-0.7- მონაწილეობით
- 3.818 მ
- გარეშე
- 4.510 მ
ბარათები
+1.2- მონაწილეობით
- 4.118 მ
- გარეშე
- 2.910 მ
დრიბლინგები
+0.4- მონაწილეობით
- 4.418 მ
- გარეშე
- 410 მ
კარიდან დარტყმები
-0.2- მონაწილეობით
- 9.218 მ
- გარეშე
- 9.410 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.73
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Pedro Romano-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- LondrinaVila Nova FCA1–062'
- AvaíVila Nova FCH2–010'
- Athletic ClubVila Nova FCH1–18'
- Operário-PRVila Nova FCH2–182'
- Ponte PretaVila Nova FCA1–090'
- Atlético GoianienseVila Nova FCH2–190'
- CRBVila Nova FCH2–2არ უთამაშია
- Volta RedondaVila Nova FCH2–2არ უთამაშია
- FerroviáriaVila Nova FCH2–290'
- Atlético GoianienseVila Nova FCA0–190'
18 სულ 33 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.