Paulo Baya

ნახევარმცველი

ფორტალეზა

კარიერის ჯამური მაჩვენებლები აპრ. 2022 – ოქტ. 2026

მატჩები
152
სასტარტო გამოსვლები
40
წუთები
4,575
საშ. რეიტინგი
6.87
შეფასებული გამოსვლები
112

შეტევა

გოლები
11
საგოლე პასები
6
დარტყმები
181
კარში დარტყმები
67
კარს აცდენილი დარტყმები
70
დაბლოკილი დარტყმები
44
შექმნილი საგოლე მომენტები
12
საკვანძო პასები
95

პასები

პასები
1374
ზუსტი პასები
1069
ჩაწოდებები
310
ზუსტი ჩაწოდებები
56
გრძელი პასები
173
ზუსტი გრძელი პასები
101

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
40
მოგებული ორთაბრძოლები
200
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
42
დაკარგული ბურთი
38

დაცვა

ვარდნები
42
ჩაჭრები
16
ბურთის ამოტანები
20
დაბრუნებული ბურთები
14

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
2473
დაკარგული ბურთები
805
ჯარიმები
29
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
76
თამაშგარეები
14
ყვითელი ბარათები
7
წითელი ბარათები
0

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0

90 წუთზე

ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 4,575 წუთი, სულ 152 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.

შეტევა

გოლები
0.22
საგოლე პასები
0.12
დარტყმები
3.56
კარში დარტყმები
1.32
კარს აცდენილი დარტყმები
1.38
დაბლოკილი დარტყმები
0.87
შექმნილი საგოლე მომენტები
0.24
საკვანძო პასები
1.87

პასები

პასები
27.03
ზუსტი პასები
21.03
ჩაწოდებები
6.10
ზუსტი ჩაწოდებები
1.10
გრძელი პასები
3.40
ზუსტი გრძელი პასები
1.99

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
0.79
მოგებული ორთაბრძოლები
3.93
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
0.83
დაკარგული ბურთი
0.75

დაცვა

ვარდნები
0.83
ჩაჭრები
0.32
ბურთის ამოტანები
0.39
დაბრუნებული ბურთები
0.28

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
48.65
დაკარგული ბურთები
15.84
ჯარიმები
0.57
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
1.50
თამაშგარეები
0.28

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0.00

გოლები მატჩების მიხედვით

114 გამოსვლა · ნაჩვენებია უახლესი 60

მოედანი
მატჩები
მატჩები
ტურნირები ყველა 3
სეზონები ყველა 7

თითო სვეტი თითო გამოსვლას შეესაბამება, ძველიდან ახლისკენ. წყვეტილი ხაზი აჩვენებს საშუალოს: 114 გამოსვლა ამ შერჩევაში — 0.1. ხაზზე მაღალი სვეტები გამოკვეთილია.

ფორტალეზა მონაწილეობით და გარეშე Paulo Baya

16 მატჩი მისი მონაწილეობით · 9 გარეშე · კლუბში მუშაობის პერიოდი

მატჩები
ტურნირები ყველა 2
სეზონები ყველა 2

დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ათზე ნაკლები მატჩია, ამიტომ სხვაობა მეტწილად შემთხვევითია. რიცხვები რეალურია, მაგრამ დასკვნისთვის არასაკმარისი.

მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.

  • ჯარიმები

    -0.4
    მონაწილეობით
    14.116 მ
    გარეშე
    14.69 მ
  • აუტები

    -3.5
    მონაწილეობით
    16.616 მ
    გარეშე
    20.19 მ
  • დარტყმები

    -1.3
    მონაწილეობით
    14.116 მ
    გარეშე
    15.39 მ
  • კარში დარტყმები

    -0.3
    მონაწილეობით
    4.316 მ
    გარეშე
    4.69 მ
  • ვარდნები

    -1.8
    მონაწილეობით
    13.516 მ
    გარეშე
    15.39 მ
  • მოგერიებები

    -1
    მონაწილეობით
    316 მ
    გარეშე
    49 მ
  • ჩაჭრები

    +1.3
    მონაწილეობით
    9.116 მ
    გარეშე
    7.89 მ
  • თამაშგარეები

    +0.2
    მონაწილეობით
    2.115 მ
    გარეშე
    1.98 მ
  • კუთხურები

    -1.9
    მონაწილეობით
    4.916 მ
    გარეშე
    6.89 მ
  • ბარათები

    +0.2
    მონაწილეობით
    2.516 მ
    გარეშე
    2.39 მ
  • დრიბლინგები

    -1.2
    მონაწილეობით
    5.616 მ
    გარეშე
    6.89 მ
  • კარიდან დარტყმები

    +1.1
    მონაწილეობით
    8.116 მ
    გარეშე
    79 მ

რეიტინგის დინამიკა 8

  1. 22/7
  2. 9/8
  3. 15/8
  4. 23/8
  5. 31/8
  6. 5/9
  7. 9/9
  8. 13/9

მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.87

გოლები თვეების მიხედვით 1

  1. ნოე
  2. დეკ
  3. იან
  4. თებ
  5. მარ
  6. აპრ
  7. მაისი
  8. ივნ
  9. ივლ
  10. აგვ
  11. სექ
  12. ოქტ

ბოლო გამოსვლები 10

112 სულ 152 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.