Paul Pârvulescu
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ივლ. 2022 – სექ. 2022
- მატჩები
- 9
- სასტარტო გამოსვლები
- 4
- წუთები
- 365
- საშ. რეიტინგი
- 6.35
- შეფასებული გამოსვლები
- 5
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 2
- კარში დარტყმები
- 0
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 1
- დაბლოკილი დარტყმები
- 1
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0
- საკვანძო პასები
- 5
პასები
- პასები
- 101
- ზუსტი პასები
- 65
- ჩაწოდებები
- 18
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 6
- გრძელი პასები
- 20
- ზუსტი გრძელი პასები
- 4
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 3
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 14
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 4
- დაკარგული ბურთი
- 1
დაცვა
- ვარდნები
- 4
- ჩაჭრები
- 7
- ბურთის ამოტანები
- 2
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 201
- დაკარგული ბურთები
- 65
- ჯარიმები
- 11
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 3
- თამაშგარეები
- 0
- ყვითელი ბარათები
- 2
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 365 წუთი, სულ 9 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 0.49
- კარში დარტყმები
- 0.00
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.25
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.25
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.00
- საკვანძო პასები
- 1.23
პასები
- პასები
- 24.90
- ზუსტი პასები
- 16.03
- ჩაწოდებები
- 4.44
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 1.48
- გრძელი პასები
- 4.93
- ზუსტი გრძელი პასები
- 0.99
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.74
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 3.45
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 0.99
- დაკარგული ბურთი
- 0.25
დაცვა
- ვარდნები
- 0.99
- ჩაჭრები
- 1.73
- ბურთის ამოტანები
- 0.49
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 49.56
- დაკარგული ბურთები
- 16.03
- ჯარიმები
- 2.71
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.74
- თამაშგარეები
- 0.00
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ათზე ნაკლები მატჩია, ამიტომ სხვაობა მეტწილად შემთხვევითია. რიცხვები რეალურია, მაგრამ დასკვნისთვის არასაკმარისი.
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+2- მონაწილეობით
- 145 მ
- გარეშე
- 121 მ
აუტები
+19.8- მონაწილეობით
- 31.85 მ
- გარეშე
- 121 მ
დარტყმები
+1.8- მონაწილეობით
- 13.85 მ
- გარეშე
- 121 მ
კარში დარტყმები
-0.8- მონაწილეობით
- 2.25 მ
- გარეშე
- 31 მ
ვარდნები
+1.2- მონაწილეობით
- 14.25 მ
- გარეშე
- 131 მ
მოგერიებები
+0.4- მონაწილეობით
- 1.45 მ
- გარეშე
- 11 მ
ჩაჭრები
+5.2- მონაწილეობით
- 14.25 მ
- გარეშე
- 91 მ
თამაშგარეები
-0.8- მონაწილეობით
- 2.25 მ
- გარეშე
- 31 მ
კუთხურები
+1.4- მონაწილეობით
- 4.45 მ
- გარეშე
- 31 მ
ბარათები
+1.8- მონაწილეობით
- 2.85 მ
- გარეშე
- 11 მ
დრიბლინგები
+5.2- მონაწილეობით
- 7.25 მ
- გარეშე
- 21 მ
კარიდან დარტყმები
-0.6- მონაწილეობით
- 10.45 მ
- გარეშე
- 111 მ
რეიტინგის დინამიკა 5
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.35
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Paul Pârvulescu-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 9
- FCU 1948 CraiovaFC Universitatea ClujH1–1არ უთამაშია
- FC Rapid BucureștiFC Universitatea ClujA0–1არ უთამაშია
- FC VoluntariFC Universitatea ClujA0–0არ უთამაშია
- Sepsi OSKFC Universitatea ClujH0–164'
- UTA AradFC Universitatea ClujA1–245'
- FC Petrolul PloieştiFC Universitatea ClujH0–176'
- FC Argeș PiteștiFC Universitatea ClujA1–3არ უთამაშია
- Universitatea CraiovaFC Universitatea ClujH1–190'
- FCSBFC Universitatea ClujA1–190'
5 სულ 9 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.