Patrick Luan
თავდამსხმელი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები სექ. 2020 – აგვ. 2025
- მატჩები
- 10
- სასტარტო გამოსვლები
- 6
- წუთები
- 379
- საშ. რეიტინგი
- 6.42
- შეფასებული გამოსვლები
- 9
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 11
- კარში დარტყმები
- 2
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 6
- დაბლოკილი დარტყმები
- 3
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0
- საკვანძო პასები
- 2
პასები
- პასები
- 73
- ზუსტი პასები
- 50
- ჩაწოდებები
- 3
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0
- გრძელი პასები
- 3
- ზუსტი გრძელი პასები
- 2
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 2
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 21
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 8
- დაკარგული ბურთი
- 8
დაცვა
- ვარდნები
- 4
- ჩაჭრები
- 1
- ბურთის ამოტანები
- 3
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 158
- დაკარგული ბურთები
- 65
- ჯარიმები
- 13
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 7
- თამაშგარეები
- 0
- ყვითელი ბარათები
- 1
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 379 წუთი, სულ 10 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 2.61
- კარში დარტყმები
- 0.47
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 1.43
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.71
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.00
- საკვანძო პასები
- 0.47
პასები
- პასები
- 17.34
- ზუსტი პასები
- 11.87
- ჩაწოდებები
- 0.71
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.00
- გრძელი პასები
- 0.71
- ზუსტი გრძელი პასები
- 0.47
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.47
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 4.99
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.90
- დაკარგული ბურთი
- 1.90
დაცვა
- ვარდნები
- 0.95
- ჩაჭრები
- 0.24
- ბურთის ამოტანები
- 0.71
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 37.52
- დაკარგული ბურთები
- 15.44
- ჯარიმები
- 3.09
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 1.66
- თამაშგარეები
- 0.00
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
შესადარებელი მონაცემები არ არის. ამ შერჩევის ყველა მატჩში ითამაშა, ამიტომ მის გარეშე შედარება შეუძლებელია. გაზარდეთ მატჩების ან სეზონების დიაპაზონი.
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
- მონაწილეობით
- 11.52 მ
- გარეშე
- —0 მ
აუტები
- მონაწილეობით
- 23.52 მ
- გარეშე
- —0 მ
დარტყმები
- მონაწილეობით
- 7.52 მ
- გარეშე
- —0 მ
კარში დარტყმები
- მონაწილეობით
- 2.52 მ
- გარეშე
- —0 მ
ვარდნები
- მონაწილეობით
- 172 მ
- გარეშე
- —0 მ
მოგერიებები
- მონაწილეობით
- 5.52 მ
- გარეშე
- —0 მ
ჩაჭრები
- მონაწილეობით
- 11.52 მ
- გარეშე
- —0 მ
თამაშგარეები
- მონაწილეობით
- 12 მ
- გარეშე
- —0 მ
კუთხურები
- მონაწილეობით
- 1.52 მ
- გარეშე
- —0 მ
ბარათები
- მონაწილეობით
- 41 მ
- გარეშე
- —0 მ
დრიბლინგები
- მონაწილეობით
- 5.52 მ
- გარეშე
- —0 მ
კარიდან დარტყმები
- მონაწილეობით
- 6.52 მ
- გარეშე
- —0 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.42
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Patrick Luan-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- Raków CzęstochowaH1–210'
- Raków CzęstochowaA0–19'
- BaselFC SionA2–245'
- FC St. Gallen 1879FC SionH3–263'
- FC Lausanne-SportFC SionA1–024'
- FC ZürichFC SionH2–210'
- FC Lausanne-SportFC SionH0–01'
- FC LuganoFC SionA2–261'
- Young BoysFC SionH0–076'
- FC St. Gallen 1879FC SionA0–180'
9 სულ 10 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.