Patrick Dulcea
ნახევარმცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ივლ. 2025 – ოქტ. 2026
- მატჩები
- 48
- სასტარტო გამოსვლები
- 18
- წუთები
- 1,562
- საშ. რეიტინგი
- 6.70
- შეფასებული გამოსვლები
- 34
შეტევა
- გოლები
- 3
- საგოლე პასები
- 4
- დარტყმები
- 28
- კარში დარტყმები
- 8
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 9
- დაბლოკილი დარტყმები
- 11
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 2
- საკვანძო პასები
- 21
პასები
- პასები
- 503
- ზუსტი პასები
- 380
- ჩაწოდებები
- 25
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 4
- გრძელი პასები
- 32
- ზუსტი გრძელი პასები
- 19
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 24
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 90
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 13
- დაკარგული ბურთი
- 29
დაცვა
- ართმევები
- 39
- ჩაჭრები
- 8
- ბურთის ამოტანები
- 10
- დაბრუნებული ბურთები
- 8
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 836
- დაკარგული ბურთები
- 257
- ჯარიმები
- 25
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 15
- თამაშგარეები
- 3
- ყვითელი ბარათები
- 4
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 1,562 წუთი, სულ 48 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.17
- საგოლე პასები
- 0.23
- დარტყმები
- 1.61
- კარში დარტყმები
- 0.46
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.52
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.63
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.12
- საკვანძო პასები
- 1.21
პასები
- პასები
- 28.98
- ზუსტი პასები
- 21.89
- ჩაწოდებები
- 1.44
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.23
- გრძელი პასები
- 1.84
- ზუსტი გრძელი პასები
- 1.09
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 1.38
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 5.19
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 0.75
- დაკარგული ბურთი
- 1.67
დაცვა
- ართმევები
- 2.25
- ჩაჭრები
- 0.46
- ბურთის ამოტანები
- 0.58
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.46
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 48.17
- დაკარგული ბურთები
- 14.81
- ჯარიმები
- 1.44
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.86
- თამაშგარეები
- 0.17
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 35 მატჩი 0.1
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ათზე ნაკლები მატჩია, ამიტომ სხვაობა მეტწილად შემთხვევითია. რიცხვები რეალურია, მაგრამ დასკვნისთვის არასაკმარისი.
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-1.8- მონაწილეობით
- 11.84 მ
- გარეშე
- 13.54 მ
აუტები
+0.8- მონაწილეობით
- 274 მ
- გარეშე
- 26.34 მ
დარტყმები
+6.5- მონაწილეობით
- 18.34 მ
- გარეშე
- 11.84 მ
კარში დარტყმები
+0.5- მონაწილეობით
- 3.54 მ
- გარეშე
- 34 მ
ართმევები
-0.5- მონაწილეობით
- 15.54 მ
- გარეშე
- 164 მ
მოგერიებები
-0.3- მონაწილეობით
- 2.84 მ
- გარეშე
- 34 მ
ჩაჭრები
-6.3- მონაწილეობით
- 6.84 მ
- გარეშე
- 134 მ
თამაშგარეები
+0- მონაწილეობით
- 1.54 მ
- გარეშე
- 1.54 მ
კუთხურები
+4- მონაწილეობით
- 6.84 მ
- გარეშე
- 2.84 მ
ბარათები
-0.8- მონაწილეობით
- 24 მ
- გარეშე
- 2.84 მ
დრიბლინგები
+3.3- მონაწილეობით
- 84 მ
- გარეშე
- 4.84 მ
კარიდან დარტყმები
-3.5- მონაწილეობით
- 7.54 მ
- გარეშე
- 114 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.70
გოლები თვეების მიხედვით 2
ბოლო გამოსვლები 10
- CFR 1907 ClujFC Argeș PiteștiH0–1არ უთამაშია
- FC Rapid BucureștiFC Argeș PiteștiA1–3არ უთამაშია
- FC BotoșaniFC Argeș PiteștiH1–1არ უთამაშია
- FC VoluntariFC Argeș PiteștiA0–190'
- Sepsi OSKFC Argeș PiteștiH0–145'
- SC Oțelul GalațiFC Argeș PiteștiA0–1არ უთამაშია
- FC Farul ConstanțaFC Argeș PiteștiH1–125'
- Universitatea CraiovaFC Argeș PiteștiA1–0არ უთამაშია
- FK Csíkszereda Miercurea CiucFC Argeș PiteștiH1–0არ უთამაშია
- FC Petrolul PloieştiFC Argeș PiteștiH1–0არ უთამაშია
34 სულ 48 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.