Pablo Gonzalez
თავდამსხმელი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ოქტ. 2023 – მაი. 2024
- მატჩები
- 15
- სასტარტო გამოსვლები
- 6
- წუთები
- 511
- საშ. რეიტინგი
- 6.63
- შეფასებული გამოსვლები
- 13
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 1
- დარტყმები
- 14
- კარში დარტყმები
- 2
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 9
- დაბლოკილი დარტყმები
- 3
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0
- საკვანძო პასები
- 6
პასები
- პასები
- 200
- ზუსტი პასები
- 147
- ჩაწოდებები
- 14
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 4
- გრძელი პასები
- 34
- ზუსტი გრძელი პასები
- 16
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 3
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 32
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 4
- დაკარგული ბურთი
- 5
დაცვა
- ვარდნები
- 16
- ჩაჭრები
- 7
- ბურთის ამოტანები
- 8
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 314
- დაკარგული ბურთები
- 86
- ჯარიმები
- 26
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 9
- თამაშგარეები
- 1
- ყვითელი ბარათები
- 2
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 511 წუთი, სულ 15 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.18
- დარტყმები
- 2.47
- კარში დარტყმები
- 0.35
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 1.58
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.53
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.00
- საკვანძო პასები
- 1.06
პასები
- პასები
- 35.23
- ზუსტი პასები
- 25.89
- ჩაწოდებები
- 2.47
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.70
- გრძელი პასები
- 5.99
- ზუსტი გრძელი პასები
- 2.82
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.53
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 5.64
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 0.70
- დაკარგული ბურთი
- 0.88
დაცვა
- ვარდნები
- 2.82
- ჩაჭრები
- 1.23
- ბურთის ამოტანები
- 1.41
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 55.30
- დაკარგული ბურთები
- 15.15
- ჯარიმები
- 4.58
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 1.58
- თამაშგარეები
- 0.18
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 13 მატჩი 0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+2.7- მონაწილეობით
- 13.813 მ
- გარეშე
- 11.110 მ
აუტები
+1.1- მონაწილეობით
- 25.513 მ
- გარეშე
- 24.410 მ
დარტყმები
-0.2- მონაწილეობით
- 11.813 მ
- გარეშე
- 1210 მ
კარში დარტყმები
+0.9- მონაწილეობით
- 4.413 მ
- გარეშე
- 3.510 მ
ვარდნები
+0.2- მონაწილეობით
- 13.513 მ
- გარეშე
- 13.310 მ
მოგერიებები
-0.9- მონაწილეობით
- 2.613 მ
- გარეშე
- 3.510 მ
ჩაჭრები
-0.2- მონაწილეობით
- 6.713 მ
- გარეშე
- 6.910 მ
თამაშგარეები
+0.8- მონაწილეობით
- 1.912 მ
- გარეშე
- 1.110 მ
კუთხურები
+0.4- მონაწილეობით
- 3.613 მ
- გარეშე
- 3.29 მ
ბარათები
-0.3- მონაწილეობით
- 2.413 მ
- გარეშე
- 2.710 მ
დრიბლინგები
+0.0- მონაწილეობით
- 4.313 მ
- გარეშე
- 4.310 მ
კარიდან დარტყმები
+2.2- მონაწილეობით
- 10.213 მ
- გარეშე
- 810 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.63
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Pablo Gonzalez-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- FK JablonecFC ZlínA0–1არ უთამაშია
- Bohemians Praha 1905FC ZlínH1–218'
- SK Dynamo České BudějoviceFC ZlínH1–145'
- MFK KarvináFC ZlínA2–216'
- FK PardubiceFC ZlínA0–245'
- MFK KarvináFC ZlínH0–158'
- FK JablonecFC ZlínA0–064'
- FK PardubiceFC ZlínH1–163'
- SK Sigma OlomoucFC ZlínH3–214'
- 1. FC SlováckoFC ZlínH2–1არ უთამაშია
13 სულ 15 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.