Nycole Raysla
თავდამსხმელი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ოქტ. 2021 – სექ. 2026
- მატჩები
- 21
- სასტარტო გამოსვლები
- 9
- წუთები
- 823
- საშ. რეიტინგი
- 6.56
- შეფასებული გამოსვლები
- 21
შეტევა
- გოლები
- 3
- საგოლე პასები
- 3
- დარტყმები
- 16
- კარში დარტყმები
- 7
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 7
- დაბლოკილი დარტყმები
- 2
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 2
- საკვანძო პასები
- 10
პასები
- პასები
- 178
- ზუსტი პასები
- 125
- ჩაწოდებები
- 15
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 5
- გრძელი პასები
- 6
- ზუსტი გრძელი პასები
- 2
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 8
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 29
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 10
- დაკარგული ბურთი
- 16
დაცვა
- ართმევები
- 6
- ჩაჭრები
- 2
- ბურთის ამოტანები
- 5
- დაბრუნებული ბურთები
- 4
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 328
- დაკარგული ბურთები
- 127
- ჯარიმები
- 7
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 5
- თამაშგარეები
- 4
- ყვითელი ბარათები
- 0
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 823 წუთი, სულ 21 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.33
- საგოლე პასები
- 0.33
- დარტყმები
- 1.75
- კარში დარტყმები
- 0.77
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.77
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.22
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.22
- საკვანძო პასები
- 1.09
პასები
- პასები
- 19.46
- ზუსტი პასები
- 13.67
- ჩაწოდებები
- 1.64
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.55
- გრძელი პასები
- 0.66
- ზუსტი გრძელი პასები
- 0.22
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.88
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 3.17
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.09
- დაკარგული ბურთი
- 1.75
დაცვა
- ართმევები
- 0.66
- ჩაჭრები
- 0.22
- ბურთის ამოტანები
- 0.55
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.44
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 35.87
- დაკარგული ბურთები
- 13.89
- ჯარიმები
- 0.77
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.55
- თამაშგარეები
- 0.44
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 21 მატჩი 0.1
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-1.3- მონაწილეობით
- 9.721 მ
- გარეშე
- 117 მ
აუტები
-1.4- მონაწილეობით
- 19.621 მ
- გარეშე
- 217 მ
დარტყმები
+2.3- მონაწილეობით
- 10.621 მ
- გარეშე
- 8.37 მ
კარში დარტყმები
+0.2- მონაწილეობით
- 3.721 მ
- გარეშე
- 3.47 მ
ართმევები
+5.6- მონაწილეობით
- 22.321 მ
- გარეშე
- 16.77 მ
მოგერიებები
+1.0- მონაწილეობით
- 4.621 მ
- გარეშე
- 3.67 მ
ჩაჭრები
+1.6- მონაწილეობით
- 13.621 მ
- გარეშე
- 127 მ
თამაშგარეები
+0.8- მონაწილეობით
- 1.721 მ
- გარეშე
- 0.97 მ
კუთხურები
-0.6- მონაწილეობით
- 3.521 მ
- გარეშე
- 4.110 მ
ბარათები
-0.4- მონაწილეობით
- 1.620 მ
- გარეშე
- 211 მ
დრიბლინგები
-3.9- მონაწილეობით
- 8.421 მ
- გარეშე
- 12.37 მ
კარიდან დარტყმები
-1.5- მონაწილეობით
- 9.121 მ
- გარეშე
- 10.67 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.56
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Nycole Raysla-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- FC Bayern München (Women)Benfica (Women)H0–327'
- Juventus (Women)Benfica (Women)A2–120'
- Paris Saint-Germain (Women)Benfica (Women)H1–161'
- Barcelona (Women)Benfica (Women)A1–322'
- Paris FC (Women)Benfica (Women)A0–225'
- FC Twente VrouwenBenfica (Women)H1–129'
- Juventus (Women)Benfica (Women)A1–263'
- Olympique Lyonnais (Women)Benfica (Women)H1–216'
- Barcelona (Women)Benfica (Women)H4–475'
- RosengårdBenfica (Women)A2–210'
21 სულ 21 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.