Nolan Roux
თავდამსხმელი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები სექ. 2020 – აპრ. 2021
- მატჩები
- 27
- სასტარტო გამოსვლები
- 6
- წუთები
- 667
- საშ. რეიტინგი
- 6.38
- შეფასებული გამოსვლები
- 17
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 10
- კარში დარტყმები
- 1
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 7
- დაბლოკილი დარტყმები
- 2
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 1
- საკვანძო პასები
- 3
პასები
- პასები
- 140
- ზუსტი პასები
- 104
- ჩაწოდებები
- 8
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 1
- გრძელი პასები
- 5
- ზუსტი გრძელი პასები
- 2
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 2
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 36
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 13
- დაკარგული ბურთი
- 9
დაცვა
- ვარდნები
- 7
- ჩაჭრები
- 5
- ბურთის ამოტანები
- 3
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 248
- დაკარგული ბურთები
- 81
- ჯარიმები
- 11
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 16
- თამაშგარეები
- 3
- ყვითელი ბარათები
- 2
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 667 წუთი, სულ 27 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 1.35
- კარში დარტყმები
- 0.14
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.94
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.27
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.14
- საკვანძო პასები
- 0.41
პასები
- პასები
- 18.89
- ზუსტი პასები
- 14.03
- ჩაწოდებები
- 1.08
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.14
- გრძელი პასები
- 0.68
- ზუსტი გრძელი პასები
- 0.27
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.27
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 4.86
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.75
- დაკარგული ბურთი
- 1.21
დაცვა
- ვარდნები
- 0.94
- ჩაჭრები
- 0.68
- ბურთის ამოტანები
- 0.41
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 33.46
- დაკარგული ბურთები
- 10.93
- ჯარიმები
- 1.48
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 2.16
- თამაშგარეები
- 0.41
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 19 მატჩი 0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-1.3- მონაწილეობით
- 10.719 მ
- გარეშე
- 1212 მ
აუტები
+2.5- მონაწილეობით
- 24.519 მ
- გარეშე
- 2212 მ
დარტყმები
+1.2- მონაწილეობით
- 10.519 მ
- გარეშე
- 9.312 მ
კარში დარტყმები
-0.8- მონაწილეობით
- 3.119 მ
- გარეშე
- 3.912 მ
ვარდნები
-1.2- მონაწილეობით
- 16.219 მ
- გარეშე
- 17.412 მ
მოგერიებები
-0.2- მონაწილეობით
- 3.119 მ
- გარეშე
- 3.312 მ
ჩაჭრები
+0.9- მონაწილეობით
- 13.719 მ
- გარეშე
- 12.812 მ
თამაშგარეები
-0.6- მონაწილეობით
- 1.217 მ
- გარეშე
- 1.812 მ
კუთხურები
+1.3- მონაწილეობით
- 4.519 მ
- გარეშე
- 3.212 მ
ბარათები
+0.1- მონაწილეობით
- 1.719 მ
- გარეშე
- 1.612 მ
დრიბლინგები
-0.5- მონაწილეობით
- 8.619 მ
- გარეშე
- 9.212 მ
კარიდან დარტყმები
-1.5- მონაწილეობით
- 7.719 მ
- გარეშე
- 9.312 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.38
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Nolan Roux-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- RC LensA1–28'
- RC StrasbourgH1–18'
- Stade BrestoisA1–1არ უთამაშია
- LilleA2–1არ უთამაშია
- MontpellierH1–13'
- NiceA1–213'
- NantesH1–1არ უთამაშია
- AS MonacoH3–424'
- AngersA1–317'
- Olympique de MarseilleA2–1არ უთამაშია
17 სულ 27 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.