Noah Rupp
თავდამსხმელი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები აგვ. 2021 – მაი. 2026
- მატჩები
- 80
- სასტარტო გამოსვლები
- 5
- წუთები
- 684
- საშ. რეიტინგი
- 6.59
- შეფასებული გამოსვლები
- 25
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 15
- კარში დარტყმები
- 3
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 6
- დაბლოკილი დარტყმები
- 6
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0
- საკვანძო პასები
- 7
პასები
- პასები
- 239
- ზუსტი პასები
- 185
- ჩაწოდებები
- 9
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 2
- გრძელი პასები
- 27
- ზუსტი გრძელი პასები
- 11
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 3
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 45
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1
- დაკარგული ბურთი
- 13
დაცვა
- ვარდნები
- 28
- ჩაჭრები
- 11
- ბურთის ამოტანები
- 7
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 396
- დაკარგული ბურთები
- 98
- ჯარიმები
- 16
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 13
- თამაშგარეები
- 0
- ყვითელი ბარათები
- 1
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 684 წუთი, სულ 80 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 1.97
- კარში დარტყმები
- 0.40
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.79
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.79
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.00
- საკვანძო პასები
- 0.92
პასები
- პასები
- 31.45
- ზუსტი პასები
- 24.34
- ჩაწოდებები
- 1.18
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.26
- გრძელი პასები
- 3.55
- ზუსტი გრძელი პასები
- 1.45
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.40
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 5.92
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 0.13
- დაკარგული ბურთი
- 1.71
დაცვა
- ვარდნები
- 3.68
- ჩაჭრები
- 1.45
- ბურთის ამოტანები
- 0.92
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 52.10
- დაკარგული ბურთები
- 12.89
- ჯარიმები
- 2.10
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 1.71
- თამაშგარეები
- 0.00
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 28 მატჩი 0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-2.2- მონაწილეობით
- 14.416 მ
- გარეშე
- 16.615 მ
აუტები
-1.6- მონაწილეობით
- 20.416 მ
- გარეშე
- 2215 მ
დარტყმები
+2.2- მონაწილეობით
- 1816 მ
- გარეშე
- 15.815 მ
კარში დარტყმები
+1.7- მონაწილეობით
- 6.816 მ
- გარეშე
- 5.115 მ
ვარდნები
+5.8- მონაწილეობით
- 19.916 მ
- გარეშე
- 14.115 მ
მოგერიებები
-0.0- მონაწილეობით
- 3.316 მ
- გარეშე
- 3.315 მ
ჩაჭრები
+0.5- მონაწილეობით
- 10.416 მ
- გარეშე
- 9.915 მ
თამაშგარეები
+0.7- მონაწილეობით
- 2.615 მ
- გარეშე
- 1.913 მ
კუთხურები
-0.5- მონაწილეობით
- 5.916 მ
- გარეშე
- 6.315 მ
ბარათები
-0.2- მონაწილეობით
- 2.416 მ
- გარეშე
- 2.615 მ
დრიბლინგები
-0.3- მონაწილეობით
- 6.816 მ
- გარეშე
- 7.115 მ
კარიდან დარტყმები
-1.8- მონაწილეობით
- 6.816 მ
- გარეშე
- 8.515 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.59
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Noah Rupp-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- FC St. Gallen 1879FC ThunA1–190'
- Young BoysFC ThunH3–820'
- FC SionFC ThunA0–290'
- BaselFC ThunA1–3არ უთამაშია
- FC LuganoFC ThunH0–1არ უთამაშია
- BaselFC ThunH3–127'
- FC LuganoFC ThunA0–1არ უთამაშია
- FC ZürichFC ThunA1–2არ უთამაშია
- Grasshopper Club ZürichFC ThunH5–127'
- Young BoysFC ThunA2–112'
25 სულ 80 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.