Nishan Velupillay

თავდამსხმელი

ავსტრალიაავსტრალია

კარიერის ჯამური მაჩვენებლები აპრ. 2021 – სექ. 2026

მატჩები
146
სასტარტო გამოსვლები
68
წუთები
6,410
საშ. რეიტინგი
6.73
შეფასებული გამოსვლები
133

შეტევა

გოლები
21
საგოლე პასები
10
დარტყმები
188
კარში დარტყმები
68
კარს აცდენილი დარტყმები
68
დაბლოკილი დარტყმები
52
შექმნილი საგოლე მომენტები
18
საკვანძო პასები
128

პასები

პასები
2250
ზუსტი პასები
1705
ჩაწოდებები
112
ზუსტი ჩაწოდებები
28
გრძელი პასები
95
ზუსტი გრძელი პასები
56

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
170
მოგებული ორთაბრძოლები
473
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
59
დაკარგული ბურთი
185

დაცვა

ვარდნები
112
ჩაჭრები
40
ბურთის ამოტანები
33
დაბრუნებული ბურთები
0

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
4032
დაკარგული ბურთები
1297
ჯარიმები
69
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
133
თამაშგარეები
19
ყვითელი ბარათები
6
წითელი ბარათები
0

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0

90 წუთზე

ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 6,410 წუთი, სულ 146 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.

შეტევა

გოლები
0.29
საგოლე პასები
0.14
დარტყმები
2.64
კარში დარტყმები
0.95
კარს აცდენილი დარტყმები
0.95
დაბლოკილი დარტყმები
0.73
შექმნილი საგოლე მომენტები
0.25
საკვანძო პასები
1.80

პასები

პასები
31.59
ზუსტი პასები
23.94
ჩაწოდებები
1.57
ზუსტი ჩაწოდებები
0.39
გრძელი პასები
1.33
ზუსტი გრძელი პასები
0.79

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
2.39
მოგებული ორთაბრძოლები
6.64
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
0.83
დაკარგული ბურთი
2.60

დაცვა

ვარდნები
1.57
ჩაჭრები
0.56
ბურთის ამოტანები
0.46
დაბრუნებული ბურთები
0.00

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
56.61
დაკარგული ბურთები
18.21
ჯარიმები
0.97
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
1.87
თამაშგარეები
0.27

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0.00

გოლები მატჩების მიხედვით

136 გამოსვლა · ნაჩვენებია უახლესი 60

მოედანი
მატჩები
მატჩები
ტურნირები ყველა 4
სეზონები ყველა 9

თითო სვეტი თითო გამოსვლას შეესაბამება, ძველიდან ახლისკენ. წყვეტილი ხაზი აჩვენებს საშუალოს: 136 გამოსვლა ამ შერჩევაში — 0.1. ხაზზე მაღალი სვეტები გამოკვეთილია.

მელბურნ ვიქტორი მონაწილეობით და გარეშე Nishan Velupillay

127 მატჩი მისი მონაწილეობით · 18 გარეშე · კლუბში მუშაობის პერიოდი

მატჩები
ტურნირები ყველა 1
სეზონები ყველა 6

მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.

  • ჯარიმები

    +0.1
    მონაწილეობით
    10.6127 მ
    გარეშე
    10.518 მ
  • აუტები

    +1.5
    მონაწილეობით
    22.8127 მ
    გარეშე
    21.318 მ
  • დარტყმები

    +0.6
    მონაწილეობით
    15.7127 მ
    გარეშე
    15.118 მ
  • კარში დარტყმები

    +1.0
    მონაწილეობით
    5.4127 მ
    გარეშე
    4.318 მ
  • ვარდნები

    +0.3
    მონაწილეობით
    17.8127 მ
    გარეშე
    17.518 მ
  • მოგერიებები

    -0.2
    მონაწილეობით
    2.5125 მ
    გარეშე
    2.718 მ
  • ჩაჭრები

    -1.3
    მონაწილეობით
    9.1127 მ
    გარეშე
    10.318 მ
  • თამაშგარეები

    -0.4
    მონაწილეობით
    1.4123 მ
    გარეშე
    1.817 მ
  • კუთხურები

    +0.9
    მონაწილეობით
    6.1127 მ
    გარეშე
    5.218 მ
  • ბარათები

    -0.0
    მონაწილეობით
    1.8127 მ
    გარეშე
    1.817 მ
  • დრიბლინგები

    -0.8
    მონაწილეობით
    9.9127 მ
    გარეშე
    10.718 მ
  • კარიდან დარტყმები

    -0.7
    მონაწილეობით
    8.0127 მ
    გარეშე
    8.718 მ

რეიტინგის დინამიკა 8

  1. 5/4
  2. 11/4
  3. 17/4
  4. 25/4
  5. 2/5
  6. 31/5
  7. 14/6
  8. 19/6

მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.73

გოლები თვეების მიხედვით 4

  1. ნოე
  2. დეკ
  3. იან
  4. თებ
  5. მარ
  6. აპრ
  7. მაისი
  8. ივნ
  9. ივლ
  10. აგვ
  11. სექ
  12. ოქტ

ბოლო გამოსვლები 10

133 სულ 146 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.