Nirley
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები აგვ. 2020 – ნოე. 2021
- მატჩები
- 65
- სასტარტო გამოსვლები
- 59
- წუთები
- 5,326
- საშ. რეიტინგი
- 6.80
- შეფასებული გამოსვლები
- 61
შეტევა
- გოლები
- 4
- საგოლე პასები
- 1
- დარტყმები
- 35
- კარში დარტყმები
- 14
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 21
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 4
- საკვანძო პასები
- 10
პასები
- პასები
- 2521
- ზუსტი პასები
- 2086
- ჩაწოდებები
- 2
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 1
- გრძელი პასები
- 428
- ზუსტი გრძელი პასები
- 173
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 5
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 235
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 157
- დაკარგული ბურთი
- 5
დაცვა
- ართმევები
- 44
- ჩაჭრები
- 76
- ბურთის ამოტანები
- 212
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 3092
- დაკარგული ბურთები
- 466
- ჯარიმები
- 115
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 37
- თამაშგარეები
- 0
- ყვითელი ბარათები
- 12
- წითელი ბარათები
- 2
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 5,326 წუთი, სულ 65 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.07
- საგოლე პასები
- 0.02
- დარტყმები
- 0.59
- კარში დარტყმები
- 0.24
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.35
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.00
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.07
- საკვანძო პასები
- 0.17
პასები
- პასები
- 42.60
- ზუსტი პასები
- 35.25
- ჩაწოდებები
- 0.03
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.02
- გრძელი პასები
- 7.23
- ზუსტი გრძელი პასები
- 2.92
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.08
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 3.97
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 2.65
- დაკარგული ბურთი
- 0.08
დაცვა
- ართმევები
- 0.74
- ჩაჭრები
- 1.28
- ბურთის ამოტანები
- 3.58
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 52.25
- დაკარგული ბურთები
- 7.88
- ჯარიმები
- 1.94
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.63
- თამაშგარეები
- 0.00
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 61 მატჩი 0.1
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-1.5- მონაწილეობით
- 17.661 მ
- გარეშე
- 19.114 მ
აუტები
-0.8- მონაწილეობით
- 22.561 მ
- გარეშე
- 23.314 მ
დარტყმები
-0.0- მონაწილეობით
- 12.661 მ
- გარეშე
- 12.614 მ
კარში დარტყმები
+0.3- მონაწილეობით
- 4.061 მ
- გარეშე
- 3.614 მ
ართმევები
+0.4- მონაწილეობით
- 13.061 მ
- გარეშე
- 12.614 მ
მოგერიებები
+0.5- მონაწილეობით
- 2.760 მ
- გარეშე
- 2.214 მ
ჩაჭრები
-2.1- მონაწილეობით
- 1161 მ
- გარეშე
- 13.114 მ
თამაშგარეები
+0- მონაწილეობით
- 1.658 მ
- გარეშე
- 1.613 მ
კუთხურები
+0.2- მონაწილეობით
- 5.161 მ
- გარეშე
- 4.914 მ
ბარათები
-0.2- მონაწილეობით
- 2.761 მ
- გარეშე
- 2.914 მ
დრიბლინგები
-1.2- მონაწილეობით
- 7.961 მ
- გარეშე
- 9.114 მ
კარიდან დარტყმები
-0.7- მონაწილეობით
- 8.361 მ
- გარეშე
- 8.914 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.80
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Nirley-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- Ponte PretaH0–190'
- CSAA0–090'
- NáuticoH0–090'
- BrusqueH3–290'
- BotafogoA0–190'
- LondrinaH0–290'
- GuaraniA2–190'
- AvaíH3–190'
- VitóriaA1–090'
- Vasco da GamaH1–290'
61 სულ 65 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.