Neil Volken
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები თებ. 2025 – ოქტ. 2026
- მატჩები
- 30
- სასტარტო გამოსვლები
- 8
- წუთები
- 991
- საშ. რეიტინგი
- 6.59
- შეფასებული გამოსვლები
- 20
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 5
- კარში დარტყმები
- 1
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 3
- დაბლოკილი დარტყმები
- 1
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 4
- საკვანძო პასები
- 12
პასები
- პასები
- 451
- ზუსტი პასები
- 380
- ჩაწოდებები
- 39
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 9
- გრძელი პასები
- 39
- ზუსტი გრძელი პასები
- 18
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 11
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 46
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 4
- დაკარგული ბურთი
- 4
დაცვა
- ართმევები
- 19
- ჩაჭრები
- 10
- ბურთის ამოტანები
- 25
- დაბრუნებული ბურთები
- 29
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 741
- დაკარგული ბურთები
- 148
- ჯარიმები
- 6
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 12
- თამაშგარეები
- 1
- ყვითელი ბარათები
- 1
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 991 წუთი, სულ 30 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 0.45
- კარში დარტყმები
- 0.09
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.27
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.09
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.36
- საკვანძო პასები
- 1.09
პასები
- პასები
- 40.96
- ზუსტი პასები
- 34.51
- ჩაწოდებები
- 3.54
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.82
- გრძელი პასები
- 3.54
- ზუსტი გრძელი პასები
- 1.64
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 1.00
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 4.18
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 0.36
- დაკარგული ბურთი
- 0.36
დაცვა
- ართმევები
- 1.73
- ჩაჭრები
- 0.91
- ბურთის ამოტანები
- 2.27
- დაბრუნებული ბურთები
- 2.63
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 67.30
- დაკარგული ბურთები
- 13.44
- ჯარიმები
- 0.55
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 1.09
- თამაშგარეები
- 0.09
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 20 მატჩი 0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+1.0- მონაწილეობით
- 14.620 მ
- გარეშე
- 13.645 მ
აუტები
-1.4- მონაწილეობით
- 21.120 მ
- გარეშე
- 22.545 მ
დარტყმები
+1.9- მონაწილეობით
- 15.220 მ
- გარეშე
- 13.345 მ
კარში დარტყმები
+0.5- მონაწილეობით
- 5.320 მ
- გარეშე
- 4.845 მ
ართმევები
-1.3- მონაწილეობით
- 15.920 მ
- გარეშე
- 17.245 მ
მოგერიებები
-1.3- მონაწილეობით
- 2.320 მ
- გარეშე
- 3.645 მ
ჩაჭრები
-1.4- მონაწილეობით
- 8.320 მ
- გარეშე
- 9.645 მ
თამაშგარეები
+0.1- მონაწილეობით
- 1.619 მ
- გარეშე
- 1.543 მ
კუთხურები
+0.3- მონაწილეობით
- 5.420 მ
- გარეშე
- 5.145 მ
ბარათები
-0.3- მონაწილეობით
- 2.219 მ
- გარეშე
- 2.445 მ
დრიბლინგები
+0.5- მონაწილეობით
- 9.720 მ
- გარეშე
- 9.245 მ
კარიდან დარტყმები
-1.0- მონაწილეობით
- 8.220 მ
- გარეშე
- 9.245 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.59
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Neil Volken-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- FC ThunH4–290'
- FC SionA1–190'
- FC VaduzH2–190'
- Grasshopper Club ZürichA2–2არ უთამაშია
- Young BoysH2–4არ უთამაშია
- FC LuganoA0–590'
- Servette FCH2–162'
- FC St. Gallen 1879A1–290'
- FC ThunA2–430'
- FC LuganoH0–145'
20 სულ 30 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.