Max Dean
თავდამსხმელი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები აგვ. 2024 – ოქტ. 2026
- მატჩები
- 48
- სასტარტო გამოსვლები
- 24
- წუთები
- 2,385
- საშ. რეიტინგი
- 6.83
- შეფასებული გამოსვლები
- 45
შეტევა
- გოლები
- 14
- საგოლე პასები
- 4
- დარტყმები
- 91
- კარში დარტყმები
- 43
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 29
- დაბლოკილი დარტყმები
- 19
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 8
- საკვანძო პასები
- 30
პასები
- პასები
- 455
- ზუსტი პასები
- 316
- ჩაწოდებები
- 23
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 4
- გრძელი პასები
- 49
- ზუსტი გრძელი პასები
- 29
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 14
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 103
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 31
- დაკარგული ბურთი
- 32
დაცვა
- ვარდნები
- 18
- ჩაჭრები
- 8
- ბურთის ამოტანები
- 19
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 885
- დაკარგული ბურთები
- 307
- ჯარიმები
- 28
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 40
- თამაშგარეები
- 9
- ყვითელი ბარათები
- 7
- წითელი ბარათები
- 1
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 2,385 წუთი, სულ 48 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.53
- საგოლე პასები
- 0.15
- დარტყმები
- 3.43
- კარში დარტყმები
- 1.62
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 1.09
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.72
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.30
- საკვანძო პასები
- 1.13
პასები
- პასები
- 17.17
- ზუსტი პასები
- 11.93
- ჩაწოდებები
- 0.87
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.15
- გრძელი პასები
- 1.85
- ზუსტი გრძელი პასები
- 1.09
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.53
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 3.89
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.17
- დაკარგული ბურთი
- 1.21
დაცვა
- ვარდნები
- 0.68
- ჩაჭრები
- 0.30
- ბურთის ამოტანები
- 0.72
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 33.40
- დაკარგული ბურთები
- 11.59
- ჯარიმები
- 1.06
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 1.51
- თამაშგარეები
- 0.34
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 47 მატჩი 0.3
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-0.1- მონაწილეობით
- 10.947 მ
- გარეშე
- 10.950 მ
აუტები
+1.5- მონაწილეობით
- 20.247 მ
- გარეშე
- 18.750 მ
დარტყმები
-0.3- მონაწილეობით
- 12.347 მ
- გარეშე
- 12.647 მ
კარში დარტყმები
+0.5- მონაწილეობით
- 4.547 მ
- გარეშე
- 450 მ
ვარდნები
+1.7- მონაწილეობით
- 16.847 მ
- გარეშე
- 15.047 მ
მოგერიებები
+0- მონაწილეობით
- 3.647 მ
- გარეშე
- 3.647 მ
ჩაჭრები
+1.2- მონაწილეობით
- 10.447 მ
- გარეშე
- 9.247 მ
თამაშგარეები
+0.0- მონაწილეობით
- 1.643 მ
- გარეშე
- 1.648 მ
კუთხურები
-0.0- მონაწილეობით
- 4.847 მ
- გარეშე
- 4.850 მ
ბარათები
+0.3- მონაწილეობით
- 2.046 მ
- გარეშე
- 1.750 მ
დრიბლინგები
+0.7- მონაწილეობით
- 6.447 მ
- გარეშე
- 5.747 მ
კარიდან დარტყმები
-0.5- მონაწილეობით
- 7.847 მ
- გარეშე
- 8.350 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.83
გოლები თვეების მიხედვით 7
ბოლო გამოსვლები 10
- SV Zulte WaregemKAA GentA2–028'
- Sint-Truidense VVKAA GentA1–145'
- RSC AnderlechtKAA GentH1–123'
- KV MechelenKAA GentA0–145'
- Club Brugge KVKAA GentH0–290'
- Royale Union Saint-GilloiseKAA GentA0–034'
- Sint-Truidense VVKAA GentH0–089'
- RSC AnderlechtKAA GentA1–380'
- KV MechelenKAA GentH1–190'
- FCV DenderKAA GentA3–179'
45 სულ 48 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.