Matúš Malý
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ივლ. 2025 – ოქტ. 2026
- მატჩები
- 46
- სასტარტო გამოსვლები
- 19
- წუთები
- 1,778
- საშ. რეიტინგი
- 6.84
- შეფასებული გამოსვლები
- 21
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 6
- კარში დარტყმები
- 0
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 4
- დაბლოკილი დარტყმები
- 2
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 2
- საკვანძო პასები
- 5
პასები
- პასები
- 1036
- ზუსტი პასები
- 906
- ჩაწოდებები
- 1
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0
- გრძელი პასები
- 121
- ზუსტი გრძელი პასები
- 57
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 3
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 90
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 54
- დაკარგული ბურთი
- 1
დაცვა
- ვარდნები
- 23
- ჩაჭრები
- 23
- ბურთის ამოტანები
- 108
- დაბრუნებული ბურთები
- 16
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 1277
- დაკარგული ბურთები
- 135
- ჯარიმები
- 16
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 13
- თამაშგარეები
- 0
- ყვითელი ბარათები
- 1
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 1,778 წუთი, სულ 46 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 0.30
- კარში დარტყმები
- 0.00
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.20
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.10
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.10
- საკვანძო პასები
- 0.25
პასები
- პასები
- 52.44
- ზუსტი პასები
- 45.86
- ჩაწოდებები
- 0.05
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.00
- გრძელი პასები
- 6.13
- ზუსტი გრძელი პასები
- 2.88
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.15
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 4.56
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 2.73
- დაკარგული ბურთი
- 0.05
დაცვა
- ვარდნები
- 1.16
- ჩაჭრები
- 1.16
- ბურთის ამოტანები
- 5.47
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.81
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 64.64
- დაკარგული ბურთები
- 6.83
- ჯარიმები
- 0.81
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.66
- თამაშგარეები
- 0.00
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 22 მატჩი 0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-3.7- მონაწილეობით
- 11.622 მ
- გარეშე
- 15.314 მ
აუტები
+0.3- მონაწილეობით
- 20.822 მ
- გარეშე
- 20.514 მ
დარტყმები
-3.9- მონაწილეობით
- 11.922 მ
- გარეშე
- 15.814 მ
კარში დარტყმები
-1.1- მონაწილეობით
- 422 მ
- გარეშე
- 5.114 მ
ვარდნები
+1.0- მონაწილეობით
- 15.922 მ
- გარეშე
- 14.914 მ
მოგერიებები
-0.2- მონაწილეობით
- 2.722 მ
- გარეშე
- 2.913 მ
ჩაჭრები
-0.2- მონაწილეობით
- 8.622 მ
- გარეშე
- 8.814 მ
თამაშგარეები
+0.3- მონაწილეობით
- 1.622 მ
- გარეშე
- 1.214 მ
კუთხურები
-0.3- მონაწილეობით
- 4.522 მ
- გარეშე
- 4.814 მ
ბარათები
-0.7- მონაწილეობით
- 1.622 მ
- გარეშე
- 2.414 მ
დრიბლინგები
-0.0- მონაწილეობით
- 5.822 მ
- გარეშე
- 5.914 მ
კარიდან დარტყმები
+2.4- მონაწილეობით
- 8.622 მ
- გარეშე
- 6.214 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.84
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Matúš Malý-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- FK TepliceSK Sigma OlomoucA1–190'
- AC Sparta PrahaSK Sigma OlomoucH0–390'
- Viktoria PlzeňSK Sigma OlomoucA3–290'
- Bohemians Praha 1905SK Sigma OlomoucH3–090'
- Baník OstravaSK Sigma OlomoucA0–190'
- FK PardubiceSK Sigma OlomoucH3–177'
- 1. FC SlováckoSK Sigma OlomoucA2–190'
- SK LíšeňSK Sigma OlomoucA2–180'
- Mladá BoleslavSK Sigma OlomoucH2–2არ უთამაშია
- FK JablonecSK Sigma OlomoucA1–2არ უთამაშია
21 სულ 46 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.