Matúš Kmeť
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები მარ. 2024 – ოქტ. 2026
- მატჩები
- 39
- სასტარტო გამოსვლები
- 12
- წუთები
- 1,177
- საშ. რეიტინგი
- 6.72
- შეფასებული გამოსვლები
- 26
შეტევა
- გოლები
- 1
- საგოლე პასები
- 2
- დარტყმები
- 13
- კარში დარტყმები
- 5
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 6
- დაბლოკილი დარტყმები
- 2
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 3
- საკვანძო პასები
- 27
პასები
- პასები
- 561
- ზუსტი პასები
- 452
- ჩაწოდებები
- 75
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 23
- გრძელი პასები
- 34
- ზუსტი გრძელი პასები
- 14
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 19
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 65
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 4
- დაკარგული ბურთი
- 13
დაცვა
- ვარდნები
- 37
- ჩაჭრები
- 11
- ბურთის ამოტანები
- 25
- დაბრუნებული ბურთები
- 4
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 918
- დაკარგული ბურთები
- 222
- ჯარიმები
- 14
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 5
- თამაშგარეები
- 0
- ყვითელი ბარათები
- 3
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 1,177 წუთი, სულ 39 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.08
- საგოლე პასები
- 0.15
- დარტყმები
- 0.99
- კარში დარტყმები
- 0.38
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.46
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.15
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.23
- საკვანძო პასები
- 2.06
პასები
- პასები
- 42.90
- ზუსტი პასები
- 34.56
- ჩაწოდებები
- 5.74
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 1.76
- გრძელი პასები
- 2.60
- ზუსტი გრძელი პასები
- 1.07
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 1.45
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 4.97
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 0.31
- დაკარგული ბურთი
- 0.99
დაცვა
- ვარდნები
- 2.83
- ჩაჭრები
- 0.84
- ბურთის ამოტანები
- 1.91
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.31
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 70.19
- დაკარგული ბურთები
- 16.98
- ჯარიმები
- 1.07
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.38
- თამაშგარეები
- 0.00
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ათზე ნაკლები მატჩია, ამიტომ სხვაობა მეტწილად შემთხვევითია. რიცხვები რეალურია, მაგრამ დასკვნისთვის არასაკმარისი.
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+4- მონაწილეობით
- 144 მ
- გარეშე
- 101 მ
აუტები
-3- მონაწილეობით
- 214 მ
- გარეშე
- 241 მ
დარტყმები
+0- მონაწილეობით
- 144 მ
- გარეშე
- 141 მ
კარში დარტყმები
+0- მონაწილეობით
- 44 მ
- გარეშე
- 41 მ
ვარდნები
-3.8- მონაწილეობით
- 14.34 მ
- გარეშე
- 181 მ
მოგერიებები
+0.5- მონაწილეობით
- 3.54 მ
- გარეშე
- 31 მ
ჩაჭრები
+0.5- მონაწილეობით
- 8.54 მ
- გარეშე
- 81 მ
თამაშგარეები
+0.5- მონაწილეობით
- 1.54 მ
- გარეშე
- 11 მ
კუთხურები
-0.5- მონაწილეობით
- 5.54 მ
- გარეშე
- 61 მ
ბარათები
+1- მონაწილეობით
- 33 მ
- გარეშე
- 21 მ
დრიბლინგები
-2- მონაწილეობით
- 74 მ
- გარეშე
- 91 მ
კარიდან დარტყმები
+0.5- მონაწილეობით
- 10.54 მ
- გარეშე
- 101 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.72
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Matúš Kmeť-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- Bohemians Praha 1905Baník OstravaA0–111'
- 1. FC SlováckoBaník OstravaA2–215'
- FK PardubiceBaník OstravaH1–2არ უთამაშია
- FK JablonecBaník OstravaA0–328'
- Mladá BoleslavBaník OstravaA0–420'
- SK Sigma OlomoucBaník OstravaH1–0არ უთამაშია
- SK Slavia PrahaBaník OstravaH0–4არ უთამაშია
- FC ZlínBaník OstravaA1–0არ უთამაშია
- KS Lechia GdańskGórnik ZabrzeA2–521'
- Radomiak RadomGórnik ZabrzeA0–490'
26 სულ 39 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.