Massimo Decoene
ნახევარმცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ნოე. 2022 – სექ. 2026
- მატჩები
- 43
- სასტარტო გამოსვლები
- 5
- წუთები
- 547
- საშ. რეიტინგი
- 6.39
- შეფასებული გამოსვლები
- 12
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 5
- კარში დარტყმები
- 2
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 1
- დაბლოკილი დარტყმები
- 2
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0
- საკვანძო პასები
- 2
პასები
- პასები
- 278
- ზუსტი პასები
- 216
- ჩაწოდებები
- 10
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 1
- გრძელი პასები
- 38
- ზუსტი გრძელი პასები
- 14
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 1
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 23
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 14
- დაკარგული ბურთი
- 5
დაცვა
- ვარდნები
- 6
- ჩაჭრები
- 9
- ბურთის ამოტანები
- 23
- დაბრუნებული ბურთები
- 12
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 412
- დაკარგული ბურთები
- 101
- ჯარიმები
- 8
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 2
- თამაშგარეები
- 0
- ყვითელი ბარათები
- 5
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 547 წუთი, სულ 43 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 0.82
- კარში დარტყმები
- 0.33
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.17
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.33
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.00
- საკვანძო პასები
- 0.33
პასები
- პასები
- 45.74
- ზუსტი პასები
- 35.54
- ჩაწოდებები
- 1.65
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.17
- გრძელი პასები
- 6.25
- ზუსტი გრძელი პასები
- 2.30
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.17
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 3.78
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 2.30
- დაკარგული ბურთი
- 0.82
დაცვა
- ვარდნები
- 0.99
- ჩაჭრები
- 1.48
- ბურთის ამოტანები
- 3.78
- დაბრუნებული ბურთები
- 1.97
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 67.79
- დაკარგული ბურთები
- 16.62
- ჯარიმები
- 1.32
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.33
- თამაშგარეები
- 0.00
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 14 მატჩი 0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+0.3- მონაწილეობით
- 11.213 მ
- გარეშე
- 10.917 მ
აუტები
-3.3- მონაწილეობით
- 21.413 მ
- გარეშე
- 24.717 მ
დარტყმები
+0.5- მონაწილეობით
- 10.213 მ
- გარეშე
- 9.817 მ
კარში დარტყმები
-0.6- მონაწილეობით
- 2.913 მ
- გარეშე
- 3.417 მ
ვარდნები
-0.3- მონაწილეობით
- 16.913 მ
- გარეშე
- 17.117 მ
მოგერიებები
-0.3- მონაწილეობით
- 3.613 მ
- გარეშე
- 3.917 მ
ჩაჭრები
+0.6- მონაწილეობით
- 10.213 მ
- გარეშე
- 9.617 მ
თამაშგარეები
-0.4- მონაწილეობით
- 1.611 მ
- გარეშე
- 1.916 მ
კუთხურები
-0.6- მონაწილეობით
- 4.113 მ
- გარეშე
- 4.717 მ
ბარათები
+0.2- მონაწილეობით
- 212 მ
- გარეშე
- 1.817 მ
დრიბლინგები
-0.8- მონაწილეობით
- 5.713 მ
- გარეშე
- 6.517 მ
კარიდან დარტყმები
-0.4- მონაწილეობით
- 813 მ
- გარეშე
- 8.417 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.39
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Massimo Decoene-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- Lommel SKKV MechelenA0–013'
- RSC AnderlechtKV MechelenH0–1არ უთამაშია
- KVC WesterloKV MechelenH0–41'
- RAAL La LouvièreKV MechelenA2–2არ უთამაშია
- RC Sporting CharleroiKV MechelenA0–290'
- Standard LiègeKV MechelenH3–390'
- KAA GentKV MechelenA0–290'
- Sint-Truidense VVKV MechelenA0–390'
- Club Brugge KVKV MechelenH2–290'
- RSC AnderlechtKV MechelenA2–210'
12 სულ 43 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.