Marius Antoche
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ივლ. 2022 – მაი. 2026
- მატჩები
- 127
- სასტარტო გამოსვლები
- 78
- წუთები
- 7,029
- საშ. რეიტინგი
- 6.69
- შეფასებული გამოსვლები
- 85
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 2
- დარტყმები
- 30
- კარში დარტყმები
- 7
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 16
- დაბლოკილი დარტყმები
- 7
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 3
- საკვანძო პასები
- 11
პასები
- პასები
- 2849
- ზუსტი პასები
- 2186
- ჩაწოდებები
- 8
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 1
- გრძელი პასები
- 593
- ზუსტი გრძელი პასები
- 217
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 4
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 309
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 145
- დაკარგული ბურთი
- 9
დაცვა
- ვარდნები
- 107
- ჩაჭრები
- 95
- ბურთის ამოტანები
- 481
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 3951
- დაკარგული ბურთები
- 729
- ჯარიმები
- 59
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 57
- თამაშგარეები
- 3
- ყვითელი ბარათები
- 15
- წითელი ბარათები
- 1
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 7,029 წუთი, სულ 127 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.03
- დარტყმები
- 0.38
- კარში დარტყმები
- 0.09
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.20
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.09
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.04
- საკვანძო პასები
- 0.14
პასები
- პასები
- 36.48
- ზუსტი პასები
- 27.99
- ჩაწოდებები
- 0.10
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.01
- გრძელი პასები
- 7.59
- ზუსტი გრძელი პასები
- 2.78
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.05
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 3.96
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.86
- დაკარგული ბურთი
- 0.12
დაცვა
- ვარდნები
- 1.37
- ჩაჭრები
- 1.22
- ბურთის ამოტანები
- 6.16
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 50.59
- დაკარგული ბურთები
- 9.33
- ჯარიმები
- 0.76
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.73
- თამაშგარეები
- 0.04
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 87 მატჩი 0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+0.1- მონაწილეობით
- 13.161 მ
- გარეშე
- 1318 მ
აუტები
+1.9- მონაწილეობით
- 24.461 მ
- გარეშე
- 22.418 მ
დარტყმები
-0.2- მონაწილეობით
- 11.061 მ
- გარეშე
- 11.218 მ
კარში დარტყმები
-0.1- მონაწილეობით
- 3.461 მ
- გარეშე
- 3.518 მ
ვარდნები
-1.9- მონაწილეობით
- 16.661 მ
- გარეშე
- 18.417 მ
მოგერიებები
+0.3- მონაწილეობით
- 3.761 მ
- გარეშე
- 3.318 მ
ჩაჭრები
-1.4- მონაწილეობით
- 9.061 მ
- გარეშე
- 10.417 მ
თამაშგარეები
-0.3- მონაწილეობით
- 1.656 მ
- გარეშე
- 1.917 მ
კუთხურები
+0.4- მონაწილეობით
- 4.161 მ
- გარეშე
- 3.718 მ
ბარათები
+0.1- მონაწილეობით
- 2.159 მ
- გარეშე
- 2.117 მ
დრიბლინგები
+1.2- მონაწილეობით
- 6.461 მ
- გარეშე
- 5.217 მ
კარიდან დარტყმები
-0.1- მონაწილეობით
- 9.861 მ
- გარეშე
- 9.918 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.69
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Marius Antoche-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- UTA AradH0–190'
- FCSBA0–090'
- FC HermannstadtH2–290'
- FC Metaloglobus BucureștiA1–190'
- FK Csíkszereda Miercurea CiucA2–390'
- FC Petrolul PloieştiH1–290'
- FC Farul ConstanțaA1–090'
- SC Oțelul GalațiH2–190'
- FC BotoșaniA2–390'
- FC Argeș PiteștiA0–090'
85 სულ 127 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.