Mario Maloča
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ივლ. 2021 – მაი. 2023
- მატჩები
- 62
- სასტარტო გამოსვლები
- 58
- წუთები
- 5,207
- საშ. რეიტინგი
- 7.07
- შეფასებული გამოსვლები
- 59
შეტევა
- გოლები
- 1
- საგოლე პასები
- 2
- დარტყმები
- 19
- კარში დარტყმები
- 4
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 11
- დაბლოკილი დარტყმები
- 4
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 2
- საკვანძო პასები
- 6
პასები
- პასები
- 3176
- ზუსტი პასები
- 2831
- ჩაწოდებები
- 1
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0
- გრძელი პასები
- 344
- ზუსტი გრძელი პასები
- 209
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 6
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 203
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 116
- დაკარგული ბურთი
- 3
დაცვა
- ვარდნები
- 56
- ჩაჭრები
- 97
- ბურთის ამოტანები
- 250
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 3792
- დაკარგული ბურთები
- 368
- ჯარიმები
- 24
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 26
- თამაშგარეები
- 2
- ყვითელი ბარათები
- 11
- წითელი ბარათები
- 1
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 5,207 წუთი, სულ 62 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.02
- საგოლე პასები
- 0.04
- დარტყმები
- 0.33
- კარში დარტყმები
- 0.07
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.19
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.07
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.04
- საკვანძო პასები
- 0.10
პასები
- პასები
- 54.90
- ზუსტი პასები
- 48.93
- ჩაწოდებები
- 0.02
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.00
- გრძელი პასები
- 5.95
- ზუსტი გრძელი პასები
- 3.61
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.10
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 3.51
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 2.00
- დაკარგული ბურთი
- 0.05
დაცვა
- ვარდნები
- 0.97
- ჩაჭრები
- 1.68
- ბურთის ამოტანები
- 4.32
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 65.54
- დაკარგული ბურთები
- 6.36
- ჯარიმები
- 0.41
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.45
- თამაშგარეები
- 0.04
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 59 მატჩი 0.0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+1.8- მონაწილეობით
- 13.659 მ
- გარეშე
- 11.810 მ
აუტები
+1.1- მონაწილეობით
- 22.559 მ
- გარეშე
- 21.410 მ
დარტყმები
-1.8- მონაწილეობით
- 12.759 მ
- გარეშე
- 14.510 მ
კარში დარტყმები
-0.6- მონაწილეობით
- 3.959 მ
- გარეშე
- 4.510 მ
ვარდნები
+4.1- მონაწილეობით
- 14.759 მ
- გარეშე
- 10.610 მ
მოგერიებები
-0.5- მონაწილეობით
- 3.459 მ
- გარეშე
- 3.910 მ
ჩაჭრები
+2.3- მონაწილეობით
- 11.359 მ
- გარეშე
- 8.910 მ
თამაშგარეები
+0.1- მონაწილეობით
- 2.059 მ
- გარეშე
- 1.910 მ
კუთხურები
+1.4- მონაწილეობით
- 5.959 მ
- გარეშე
- 4.512 მ
ბარათები
-0.3- მონაწილეობით
- 2.158 მ
- გარეშე
- 2.412 მ
დრიბლინგები
+1.1- მონაწილეობით
- 7.559 მ
- გარეშე
- 6.410 მ
კარიდან დარტყმები
-0.6- მონაწილეობით
- 8.559 მ
- გარეშე
- 9.110 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 7.07
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Mario Maloča-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- Legia WarszawaH1–090'
- Stal MielecA0–090'
- Zagłębie LubinH1–3არ უთამაშია
- CracoviaH1–290'
- Pogoń SzczecinH0–190'
- Jagiellonia BiałystokA0–190'
- Śląsk WrocławH0–090'
- Warta PoznańA0–290'
- Miedź LegnicaH4–090'
- Lech PoznańA0–590'
59 სულ 62 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.