Marco Antônio
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები აგვ. 2020 – ოქტ. 2024
- მატჩები
- 212
- სასტარტო გამოსვლები
- 59
- წუთები
- 5,410
- საშ. რეიტინგი
- 6.80
- შეფასებული გამოსვლები
- 129
შეტევა
- გოლები
- 14
- საგოლე პასები
- 9
- დარტყმები
- 108
- კარში დარტყმები
- 35
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 42
- დაბლოკილი დარტყმები
- 31
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 9
- საკვანძო პასები
- 101
პასები
- პასები
- 1678
- ზუსტი პასები
- 1289
- ჩაწოდებები
- 198
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 58
- გრძელი პასები
- 133
- ზუსტი გრძელი პასები
- 58
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 78
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 368
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 42
- დაკარგული ბურთი
- 69
დაცვა
- ვარდნები
- 103
- ჩაჭრები
- 41
- ბურთის ამოტანები
- 31
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 2770
- დაკარგული ბურთები
- 761
- ჯარიმები
- 69
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 148
- თამაშგარეები
- 12
- ყვითელი ბარათები
- 15
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 5,410 წუთი, სულ 212 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.23
- საგოლე პასები
- 0.15
- დარტყმები
- 1.80
- კარში დარტყმები
- 0.58
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.70
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.52
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.15
- საკვანძო პასები
- 1.68
პასები
- პასები
- 27.91
- ზუსტი პასები
- 21.44
- ჩაწოდებები
- 3.29
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.96
- გრძელი პასები
- 2.21
- ზუსტი გრძელი პასები
- 0.96
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 1.30
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 6.12
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 0.70
- დაკარგული ბურთი
- 1.15
დაცვა
- ვარდნები
- 1.71
- ჩაჭრები
- 0.68
- ბურთის ამოტანები
- 0.52
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 46.08
- დაკარგული ბურთები
- 12.66
- ჯარიმები
- 1.15
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 2.46
- თამაშგარეები
- 0.20
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 129 მატჩი 0.1
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-1.0- მონაწილეობით
- 12.111 მ
- გარეშე
- 13.110 მ
აუტები
-2.8- მონაწილეობით
- 24.211 მ
- გარეშე
- 2710 მ
დარტყმები
-5.8- მონაწილეობით
- 10.611 მ
- გარეშე
- 16.410 მ
კარში დარტყმები
-2.0- მონაწილეობით
- 3.211 მ
- გარეშე
- 5.210 მ
ვარდნები
+1.5- მონაწილეობით
- 14.111 მ
- გარეშე
- 12.610 მ
მოგერიებები
+0.2- მონაწილეობით
- 2.811 მ
- გარეშე
- 2.610 მ
ჩაჭრები
-1.2- მონაწილეობით
- 711 მ
- გარეშე
- 8.210 მ
თამაშგარეები
-0.4- მონაწილეობით
- 1.411 მ
- გარეშე
- 1.810 მ
კუთხურები
-2.0- მონაწილეობით
- 4.311 მ
- გარეშე
- 6.310 მ
ბარათები
-0.1- მონაწილეობით
- 2.811 მ
- გარეშე
- 2.910 მ
დრიბლინგები
+2.5- მონაწილეობით
- 6.911 მ
- გარეშე
- 4.410 მ
კარიდან დარტყმები
+4.3- მონაწილეობით
- 10.211 მ
- გარეშე
- 5.910 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.80
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Marco Antônio-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- Paysandu SCOperário-PRH1–1არ უთამაშია
- ChapecoenseOperário-PRH3–2არ უთამაშია
- SantosOperário-PRA0–112'
- GuaraniOperário-PRH1–0არ უთამაშია
- Amazonas FCOperário-PRA1–224'
- CoritibaOperário-PRH2–1არ უთამაშია
- CearáOperário-PRA1–2არ უთამაშია
- BrusqueOperário-PRH0–0არ უთამაშია
- Ponte PretaOperário-PRA1–0არ უთამაშია
- Vila Nova FCOperário-PRH2–3არ უთამაშია
129 სულ 212 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.