Marc Andre Schmerböck
თავდამსხმელი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები სექ. 2020 – აპრ. 2022
- მატჩები
- 35
- სასტარტო გამოსვლები
- 9
- წუთები
- 894
- საშ. რეიტინგი
- 6.47
- შეფასებული გამოსვლები
- 27
შეტევა
- გოლები
- 1
- საგოლე პასები
- 2
- დარტყმები
- 18
- კარში დარტყმები
- 5
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 6
- დაბლოკილი დარტყმები
- 7
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 3
- საკვანძო პასები
- 9
პასები
- პასები
- 217
- ზუსტი პასები
- 133
- ჩაწოდებები
- 42
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 5
- გრძელი პასები
- 21
- ზუსტი გრძელი პასები
- 7
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 7
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 41
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 11
- დაკარგული ბურთი
- 16
დაცვა
- ვარდნები
- 17
- ჩაჭრები
- 5
- ბურთის ამოტანები
- 7
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 413
- დაკარგული ბურთები
- 186
- ჯარიმები
- 11
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 6
- თამაშგარეები
- 3
- ყვითელი ბარათები
- 0
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 894 წუთი, სულ 35 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.10
- საგოლე პასები
- 0.20
- დარტყმები
- 1.81
- კარში დარტყმები
- 0.50
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.60
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.70
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.30
- საკვანძო პასები
- 0.91
პასები
- პასები
- 21.85
- ზუსტი პასები
- 13.39
- ჩაწოდებები
- 4.23
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.50
- გრძელი პასები
- 2.11
- ზუსტი გრძელი პასები
- 0.70
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.70
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 4.13
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.11
- დაკარგული ბურთი
- 1.61
დაცვა
- ვარდნები
- 1.71
- ჩაჭრები
- 0.50
- ბურთის ამოტანები
- 0.70
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 41.58
- დაკარგული ბურთები
- 18.73
- ჯარიმები
- 1.11
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.60
- თამაშგარეები
- 0.30
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 27 მატჩი 0.0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-0.5- მონაწილეობით
- 12.919 მ
- გარეშე
- 13.428 მ
აუტები
-1- მონაწილეობით
- 26.219 მ
- გარეშე
- 27.228 მ
დარტყმები
-0.9- მონაწილეობით
- 11.119 მ
- გარეშე
- 1228 მ
კარში დარტყმები
-0.2- მონაწილეობით
- 3.319 მ
- გარეშე
- 3.528 მ
ვარდნები
+1.1- მონაწილეობით
- 15.919 მ
- გარეშე
- 14.828 მ
მოგერიებები
+0.3- მონაწილეობით
- 3.319 მ
- გარეშე
- 3.028 მ
ჩაჭრები
+0.6- მონაწილეობით
- 13.519 მ
- გარეშე
- 12.928 მ
თამაშგარეები
-0.2- მონაწილეობით
- 1.519 მ
- გარეშე
- 1.727 მ
კუთხურები
+0.6- მონაწილეობით
- 5.219 მ
- გარეშე
- 4.628 მ
ბარათები
+0.2- მონაწილეობით
- 2.119 მ
- გარეშე
- 1.926 მ
დრიბლინგები
+0.6- მონაწილეობით
- 7.419 მ
- გარეშე
- 6.828 მ
კარიდან დარტყმები
+1.8- მონაწილეობით
- 9.819 მ
- გარეშე
- 828 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.47
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Marc Andre Schmerböck-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- SV RiedTSV HartbergA0–026'
- WSG TirolTSV HartbergH0–129'
- LASKTSV HartbergH0–021'
- SC Rheindorf AltachTSV HartbergA0–0არ უთამაშია
- SV RiedTSV HartbergA0–129'
- Austria KlagenfurtTSV HartbergH0–232'
- SK Sturm GrazTSV HartbergH3–215'
- Austria WienTSV HartbergH3–421'
- Admira WackerTSV HartbergA1–126'
- Wolfsberger ACTSV HartbergA3–118'
27 სულ 35 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.