Manuel Lopes
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები აგვ. 2022 – ივლ. 2026
- მატჩები
- 70
- სასტარტო გამოსვლები
- 27
- წუთები
- 2,346
- საშ. რეიტინგი
- 6.83
- შეფასებული გამოსვლები
- 31
შეტევა
- გოლები
- 1
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 16
- კარში დარტყმები
- 4
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 9
- დაბლოკილი დარტყმები
- 3
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0
- საკვანძო პასები
- 3
პასები
- პასები
- 1241
- ზუსტი პასები
- 1117
- ჩაწოდებები
- 5
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 1
- გრძელი პასები
- 103
- ზუსტი გრძელი პასები
- 53
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 5
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 101
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 57
- დაკარგული ბურთი
- 3
დაცვა
- ვარდნები
- 23
- ჩაჭრები
- 31
- ბურთის ამოტანები
- 143
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 1590
- დაკარგული ბურთები
- 153
- ჯარიმები
- 23
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 16
- თამაშგარეები
- 3
- ყვითელი ბარათები
- 2
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 2,346 წუთი, სულ 70 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.04
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 0.61
- კარში დარტყმები
- 0.15
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.34
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.12
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.00
- საკვანძო პასები
- 0.12
პასები
- პასები
- 47.61
- ზუსტი პასები
- 42.85
- ჩაწოდებები
- 0.19
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.04
- გრძელი პასები
- 3.95
- ზუსტი გრძელი პასები
- 2.03
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.19
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 3.88
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 2.19
- დაკარგული ბურთი
- 0.12
დაცვა
- ვარდნები
- 0.88
- ჩაჭრები
- 1.19
- ბურთის ამოტანები
- 5.49
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 61.00
- დაკარგული ბურთები
- 5.87
- ჯარიმები
- 0.88
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.61
- თამაშგარეები
- 0.12
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 33 მატჩი 0.0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-2.2- მონაწილეობით
- 12.423 მ
- გარეშე
- 14.618 მ
აუტები
-0.8- მონაწილეობით
- 21.423 მ
- გარეშე
- 22.218 მ
დარტყმები
-1.7- მონაწილეობით
- 12.723 მ
- გარეშე
- 14.418 მ
კარში დარტყმები
-0.3- მონაწილეობით
- 4.323 მ
- გარეშე
- 4.618 მ
ვარდნები
+2.6- მონაწილეობით
- 18.023 მ
- გარეშე
- 15.318 მ
მოგერიებები
+1.4- მონაწილეობით
- 3.723 მ
- გარეშე
- 2.417 მ
ჩაჭრები
-0.6- მონაწილეობით
- 8.923 მ
- გარეშე
- 9.418 მ
თამაშგარეები
+0.1- მონაწილეობით
- 1.923 მ
- გარეშე
- 1.817 მ
კუთხურები
+0.1- მონაწილეობით
- 4.423 მ
- გარეშე
- 4.318 მ
ბარათები
+0.1- მონაწილეობით
- 1.923 მ
- გარეშე
- 1.818 მ
დრიბლინგები
+0.2- მონაწილეობით
- 6.023 მ
- გარეშე
- 5.818 მ
კარიდან დარტყმები
-0.2- მონაწილეობით
- 7.923 მ
- გარეშე
- 8.118 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.83
გოლები თვეების მიხედვით 1
ბოლო გამოსვლები 10
- UTA AradSC Oțelul GalațiA2–243'
- CFR 1907 ClujSC Oțelul GalațiH2–190'
- FC Petrolul PloieştiSC Oțelul GalațiA5–190'
- FC Farul ConstanțaSC Oțelul GalațiH3–290'
- FC Metaloglobus BucureștiSC Oțelul GalațiH2–29'
- FC BotoșaniSC Oțelul GalațiA1–1არ უთამაშია
- UTA AradSC Oțelul GalațiH1–0არ უთამაშია
- FCSBSC Oțelul GalațiA0–445'
- FC HermannstadtSC Oțelul GalațiH2–090'
- AFC Unirea 04 SloboziaSC Oțelul GalațiA1–290'
31 სულ 70 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.