Luka Menalo
ნახევარმცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ოქტ. 2020 – დეკ. 2025
- მატჩები
- 47
- სასტარტო გამოსვლები
- 10
- წუთები
- 1,088
- საშ. რეიტინგი
- 6.63
- შეფასებული გამოსვლები
- 27
შეტევა
- გოლები
- 5
- საგოლე პასები
- 1
- დარტყმები
- 28
- კარში დარტყმები
- 13
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 9
- დაბლოკილი დარტყმები
- 6
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 3
- საკვანძო პასები
- 11
პასები
- პასები
- 252
- ზუსტი პასები
- 185
- ჩაწოდებები
- 12
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 1
- გრძელი პასები
- 9
- ზუსტი გრძელი პასები
- 2
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 10
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 63
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 14
- დაკარგული ბურთი
- 10
დაცვა
- ვარდნები
- 23
- ჩაჭრები
- 11
- ბურთის ამოტანები
- 6
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 479
- დაკარგული ბურთები
- 157
- ჯარიმები
- 23
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 17
- თამაშგარეები
- 5
- ყვითელი ბარათები
- 4
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 1,088 წუთი, სულ 47 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.41
- საგოლე პასები
- 0.08
- დარტყმები
- 2.32
- კარში დარტყმები
- 1.07
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.74
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.50
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.25
- საკვანძო პასები
- 0.91
პასები
- პასები
- 20.85
- ზუსტი პასები
- 15.30
- ჩაწოდებები
- 0.99
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.08
- გრძელი პასები
- 0.74
- ზუსტი გრძელი პასები
- 0.17
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.83
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 5.21
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.16
- დაკარგული ბურთი
- 0.83
დაცვა
- ვარდნები
- 1.90
- ჩაჭრები
- 0.91
- ბურთის ამოტანები
- 0.50
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 39.62
- დაკარგული ბურთები
- 12.99
- ჯარიმები
- 1.90
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 1.41
- თამაშგარეები
- 0.41
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ათზე ნაკლები მატჩია, ამიტომ სხვაობა მეტწილად შემთხვევითია. რიცხვები რეალურია, მაგრამ დასკვნისთვის არასაკმარისი.
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-2- მონაწილეობით
- 118 მ
- გარეშე
- 1311 მ
აუტები
-5.8- მონაწილეობით
- 16.98 მ
- გარეშე
- 22.611 მ
დარტყმები
-2.6- მონაწილეობით
- 10.48 მ
- გარეშე
- 1310 მ
კარში დარტყმები
-2.1- მონაწილეობით
- 3.58 მ
- გარეშე
- 5.611 მ
ვარდნები
-1.7- მონაწილეობით
- 14.98 მ
- გარეშე
- 16.65 მ
მოგერიებები
-0.3- მონაწილეობით
- 3.18 მ
- გარეშე
- 3.410 მ
ჩაჭრები
+3.5- მონაწილეობით
- 11.98 მ
- გარეშე
- 8.45 მ
თამაშგარეები
+0.8- მონაწილეობით
- 2.48 მ
- გარეშე
- 1.611 მ
კუთხურები
+0.0- მონაწილეობით
- 4.38 მ
- გარეშე
- 4.215 მ
ბარათები
+0.2- მონაწილეობით
- 2.38 მ
- გარეშე
- 2.020 მ
დრიბლინგები
+3.1- მონაწილეობით
- 9.58 მ
- გარეშე
- 6.45 მ
კარიდან დარტყმები
+0.7- მონაწილეობით
- 8.88 მ
- გარეშე
- 8.110 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.63
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Luka Menalo-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- Shakhtar DonetskHNK RijekaA0–066'
- NK CeljeHNK RijekaH3–015'
- AEK LarnacaHNK RijekaH0–023'
- Lincoln Red ImpsHNK RijekaA1–1არ უთამაშია
- AC Sparta PrahaHNK RijekaH1–023'
- FC NoahHNK RijekaA0–1არ უთამაშია
- AstanaGNK Dinamo ZagrebA2–0არ უთამაშია
- Viktoria PlzeňGNK Dinamo ZagrebH0–1არ უთამაშია
- PortugalBosnia & HerzegovinaH0–5არ უთამაშია
- LiechtensteinBosnia & HerzegovinaA2–0არ უთამაშია
27 სულ 47 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.