Luca Clemenza
ნახევარმცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ნოე. 2020 – მაი. 2021
- მატჩები
- 15
- სასტარტო გამოსვლები
- 9
- წუთები
- 771
- საშ. რეიტინგი
- 6.81
- შეფასებული გამოსვლები
- 13
შეტევა
- გოლები
- 1
- საგოლე პასები
- 3
- დარტყმები
- 20
- კარში დარტყმები
- 6
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 7
- დაბლოკილი დარტყმები
- 7
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 1
- საკვანძო პასები
- 16
პასები
- პასები
- 266
- ზუსტი პასები
- 206
- ჩაწოდებები
- 46
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 18
- გრძელი პასები
- 16
- ზუსტი გრძელი პასები
- 8
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 18
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 54
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 6
- დაკარგული ბურთი
- 10
დაცვა
- ართმევები
- 9
- ჩაჭრები
- 2
- ბურთის ამოტანები
- 1
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 461
- დაკარგული ბურთები
- 146
- ჯარიმები
- 10
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 21
- თამაშგარეები
- 1
- ყვითელი ბარათები
- 1
- წითელი ბარათები
- 1
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 771 წუთი, სულ 15 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.12
- საგოლე პასები
- 0.35
- დარტყმები
- 2.33
- კარში დარტყმები
- 0.70
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.82
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.82
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.12
- საკვანძო პასები
- 1.87
პასები
- პასები
- 31.05
- ზუსტი პასები
- 24.05
- ჩაწოდებები
- 5.37
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 2.10
- გრძელი პასები
- 1.87
- ზუსტი გრძელი პასები
- 0.93
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 2.10
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 6.30
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 0.70
- დაკარგული ბურთი
- 1.17
დაცვა
- ართმევები
- 1.05
- ჩაჭრები
- 0.23
- ბურთის ამოტანები
- 0.12
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 53.81
- დაკარგული ბურთები
- 17.04
- ჯარიმები
- 1.17
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 2.45
- თამაშგარეები
- 0.12
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 14 მატჩი 0.1
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+0- მონაწილეობით
- 14.414 მ
- გარეშე
- 14.414 მ
აუტები
-1.6- მონაწილეობით
- 20.614 მ
- გარეშე
- 22.214 მ
დარტყმები
+1.4- მონაწილეობით
- 1214 მ
- გარეშე
- 10.614 მ
კარში დარტყმები
-0.1- მონაწილეობით
- 4.214 მ
- გარეშე
- 4.314 მ
ართმევები
-0.4- მონაწილეობით
- 14.414 მ
- გარეშე
- 14.714 მ
მოგერიებები
+0.9- მონაწილეობით
- 4.414 მ
- გარეშე
- 3.514 მ
ჩაჭრები
-4- მონაწილეობით
- 10.614 მ
- გარეშე
- 14.614 მ
თამაშგარეები
-0.1- მონაწილეობით
- 1.514 მ
- გარეშე
- 1.614 მ
კუთხურები
+0- მონაწილეობით
- 3.914 მ
- გარეშე
- 3.914 მ
ბარათები
+0.1- მონაწილეობით
- 3.114 მ
- გარეშე
- 2.914 მ
დრიბლინგები
+0.8- მონაწილეობით
- 7.614 მ
- გარეშე
- 6.814 მ
კარიდან დარტყმები
-1.8- მონაწილეობით
- 9.114 მ
- გარეშე
- 10.914 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.81
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Luca Clemenza-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- FC LuzernFC SionH1–1არ უთამაშია
- FC St. Gallen 1879FC SionA3–015'
- FC Lausanne-SportFC SionH1–110'
- FC LuganoFC SionH0–338'
- FC VaduzFC SionH0–290'
- FC ZürichFC SionA1–183'
- BaselFC SionA2–282'
- FC St. Gallen 1879FC SionH3–290'
- Young BoysFC SionA1–290'
- BaselFC SionH2–345'
13 სულ 15 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.