Louis Munteanu

თავდამსხმელი

რუმინეთირუმინეთი

კარიერის ჯამური მაჩვენებლები თებ. 2021 – სექ. 2026

მატჩები
157
სასტარტო გამოსვლები
118
წუთები
10,126
საშ. რეიტინგი
7.02
შეფასებული გამოსვლები
138

შეტევა

გოლები
53
საგოლე პასები
20
დარტყმები
423
კარში დარტყმები
174
კარს აცდენილი დარტყმები
149
დაბლოკილი დარტყმები
100
შექმნილი საგოლე მომენტები
34
საკვანძო პასები
145

პასები

პასები
2790
ზუსტი პასები
1924
ჩაწოდებები
168
ზუსტი ჩაწოდებები
38
გრძელი პასები
130
ზუსტი გრძელი პასები
65

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
88
მოგებული ორთაბრძოლები
474
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
136
დაკარგული ბურთი
219

დაცვა

ართმევები
34
ჩაჭრები
15
ბურთის ამოტანები
32
დაბრუნებული ბურთები
25

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
4741
დაკარგული ბურთები
1688
ჯარიმები
147
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
219
თამაშგარეები
100
ყვითელი ბარათები
19
წითელი ბარათები
0

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0

90 წუთზე

ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 10,126 წუთი, სულ 157 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.

შეტევა

გოლები
0.47
საგოლე პასები
0.18
დარტყმები
3.76
კარში დარტყმები
1.55
კარს აცდენილი დარტყმები
1.32
დაბლოკილი დარტყმები
0.89
შექმნილი საგოლე მომენტები
0.30
საკვანძო პასები
1.29

პასები

პასები
24.80
ზუსტი პასები
17.10
ჩაწოდებები
1.49
ზუსტი ჩაწოდებები
0.34
გრძელი პასები
1.16
ზუსტი გრძელი პასები
0.58

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
0.78
მოგებული ორთაბრძოლები
4.21
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
1.21
დაკარგული ბურთი
1.95

დაცვა

ართმევები
0.30
ჩაჭრები
0.13
ბურთის ამოტანები
0.28
დაბრუნებული ბურთები
0.22

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
42.14
დაკარგული ბურთები
15.00
ჯარიმები
1.31
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
1.95
თამაშგარეები
0.89

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0.00

გოლები მატჩების მიხედვით

138 გამოსვლა · ნაჩვენებია უახლესი 60

მოედანი
მატჩები
მატჩები
ტურნირები ყველა 8
სეზონები ყველა 13

თითო სვეტი თითო გამოსვლას შეესაბამება, ძველიდან ახლისკენ. წყვეტილი ხაზი აჩვენებს საშუალოს: 138 გამოსვლა ამ შერჩევაში — 0.4. ხაზზე მაღალი სვეტები გამოკვეთილია.

დისი იუნ. მონაწილეობით და გარეშე Louis Munteanu

21 მატჩი მისი მონაწილეობით · 4 გარეშე · კლუბში მუშაობის პერიოდი

მატჩები
ტურნირები ყველა 1
სეზონები ყველა 1

დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ათზე ნაკლები მატჩია, ამიტომ სხვაობა მეტწილად შემთხვევითია. რიცხვები რეალურია, მაგრამ დასკვნისთვის არასაკმარისი.

მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.

  • ჯარიმები

    +2.8
    მონაწილეობით
    1421 მ
    გარეშე
    11.34 მ
  • აუტები

    -1.1
    მონაწილეობით
    18.921 მ
    გარეშე
    204 მ
  • დარტყმები

    +4.3
    მონაწილეობით
    13.521 მ
    გარეშე
    9.34 მ
  • კარში დარტყმები

    +2.4
    მონაწილეობით
    4.921 მ
    გარეშე
    2.54 მ
  • ართმევები

    -3.6
    მონაწილეობით
    18.121 მ
    გარეშე
    21.84 მ
  • მოგერიებები

    +1.3
    მონაწილეობით
    3.821 მ
    გარეშე
    2.54 მ
  • ჩაჭრები

    -9.7
    მონაწილეობით
    8.321 მ
    გარეშე
    184 მ
  • თამაშგარეები

    -0.7
    მონაწილეობით
    1.118 მ
    გარეშე
    1.84 მ
  • კუთხურები

    +1.9
    მონაწილეობით
    5.121 მ
    გარეშე
    3.34 მ
  • ბარათები

    +0.6
    მონაწილეობით
    2.419 მ
    გარეშე
    1.84 მ
  • დრიბლინგები

    +0.7
    მონაწილეობით
    4.421 მ
    გარეშე
    3.84 მ
  • კარიდან დარტყმები

    -2
    მონაწილეობით
    721 მ
    გარეშე
    94 მ

რეიტინგის დინამიკა 8

  1. 19/8
  2. 22/8
  3. 29/8
  4. 9/9
  5. 12/9
  6. 19/9
  7. 25/9
  8. 28/9

მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 7.02

გოლები თვეების მიხედვით 7

  1. ნოე
  2. დეკ
  3. იან
  4. თებ
  5. მარ
  6. აპრ
  7. მაისი
  8. ივნ
  9. ივლ
  10. აგვ
  11. სექ
  12. ოქტ

ბოლო გამოსვლები 10

138 სულ 157 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.