Liam Bennett
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები აგვ. 2021 – აგვ. 2026
- მატჩები
- 13
- სასტარტო გამოსვლები
- 9
- წუთები
- 818
- საშ. რეიტინგი
- 6.77
- შეფასებული გამოსვლები
- 10
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 5
- კარში დარტყმები
- 1
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 3
- დაბლოკილი დარტყმები
- 1
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 3
- საკვანძო პასები
- 8
პასები
- პასები
- 261
- ზუსტი პასები
- 171
- ჩაწოდებები
- 41
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 11
- გრძელი პასები
- 55
- ზუსტი გრძელი პასები
- 17
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 9
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 63
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 19
- დაკარგული ბურთი
- 12
დაცვა
- ართმევები
- 18
- ჩაჭრები
- 11
- ბურთის ამოტანები
- 13
- დაბრუნებული ბურთები
- 5
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 545
- დაკარგული ბურთები
- 186
- ჯარიმები
- 5
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 18
- თამაშგარეები
- 2
- ყვითელი ბარათები
- 0
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 818 წუთი, სულ 13 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 0.55
- კარში დარტყმები
- 0.11
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.33
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.11
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.33
- საკვანძო პასები
- 0.88
პასები
- პასები
- 28.72
- ზუსტი პასები
- 18.81
- ჩაწოდებები
- 4.51
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 1.21
- გრძელი პასები
- 6.05
- ზუსტი გრძელი პასები
- 1.87
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.99
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 6.93
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 2.09
- დაკარგული ბურთი
- 1.32
დაცვა
- ართმევები
- 1.98
- ჩაჭრები
- 1.21
- ბურთის ამოტანები
- 1.43
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.55
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 59.96
- დაკარგული ბურთები
- 20.46
- ჯარიმები
- 0.55
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 1.98
- თამაშგარეები
- 0.22
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
შესადარებელი მონაცემები არ არის. ამ შერჩევის ყველა მატჩში ითამაშა, ამიტომ მის გარეშე შედარება შეუძლებელია. გაზარდეთ მატჩების ან სეზონების დიაპაზონი.
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
- მონაწილეობით
- 10.48 მ
- გარეშე
- —0 მ
აუტები
- მონაწილეობით
- 25.48 მ
- გარეშე
- —0 მ
დარტყმები
- მონაწილეობით
- 11.68 მ
- გარეშე
- —0 მ
კარში დარტყმები
- მონაწილეობით
- 3.48 მ
- გარეშე
- —0 მ
ართმევები
- მონაწილეობით
- 14.38 მ
- გარეშე
- —0 მ
მოგერიებები
- მონაწილეობით
- 2.98 მ
- გარეშე
- —0 მ
ჩაჭრები
- მონაწილეობით
- 8.68 მ
- გარეშე
- —0 მ
თამაშგარეები
- მონაწილეობით
- 1.88 მ
- გარეშე
- —0 მ
კუთხურები
- მონაწილეობით
- 48 მ
- გარეშე
- —0 მ
ბარათები
- მონაწილეობით
- 1.37 მ
- გარეშე
- —0 მ
დრიბლინგები
- მონაწილეობით
- 6.18 მ
- გარეშე
- —0 მ
კარიდან დარტყმები
- მონაწილეობით
- 7.58 მ
- გარეშე
- —0 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.77
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Liam Bennett-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- MillwallCambridge UnitedH0–190'
- BarnetCambridge UnitedH2–190'
- Birmingham CityCambridge UnitedH2–390'
- FulhamCambridge UnitedA0–190'
- Charlton AthleticCambridge UnitedH3–18'
- Bristol RoversCambridge UnitedA2–090'
- Queens Park RangersCambridge UnitedH1–290'
- Sutton UnitedCambridge UnitedA2–290'
- Charlton AthleticWalsallH0–190'
- Swindon TownWalsallH2–090'
10 სულ 13 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.