Leonardo Ulloa
თავდამსხმელი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ოქტ. 2020 – ივნ. 2021
- მატჩები
- 23
- სასტარტო გამოსვლები
- 1
- წუთები
- 229
- საშ. რეიტინგი
- 6.44
- შეფასებული გამოსვლები
- 12
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 7
- კარში დარტყმები
- 2
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 2
- დაბლოკილი დარტყმები
- 3
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0
- საკვანძო პასები
- 3
პასები
- პასები
- 52
- ზუსტი პასები
- 31
- ჩაწოდებები
- 0
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0
- გრძელი პასები
- 1
- ზუსტი გრძელი პასები
- 1
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 30
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 23
- დაკარგული ბურთი
- 1
დაცვა
- ართმევები
- 1
- ჩაჭრები
- 0
- ბურთის ამოტანები
- 3
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 94
- დაკარგული ბურთები
- 31
- ჯარიმები
- 6
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 6
- თამაშგარეები
- 2
- ყვითელი ბარათები
- 3
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 229 წუთი, სულ 23 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 2.75
- კარში დარტყმები
- 0.79
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.79
- დაბლოკილი დარტყმები
- 1.18
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.00
- საკვანძო პასები
- 1.18
პასები
- პასები
- 20.44
- ზუსტი პასები
- 12.18
- ჩაწოდებები
- 0.00
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.00
- გრძელი პასები
- 0.39
- ზუსტი გრძელი პასები
- 0.39
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.00
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 11.79
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 9.04
- დაკარგული ბურთი
- 0.39
დაცვა
- ართმევები
- 0.39
- ჩაჭრები
- 0.00
- ბურთის ამოტანები
- 1.18
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 36.94
- დაკარგული ბურთები
- 12.18
- ჯარიმები
- 2.36
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 2.36
- თამაშგარეები
- 0.79
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 12 მატჩი 0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-0.1- მონაწილეობით
- 15.212 მ
- გარეშე
- 15.231 მ
აუტები
+6.2- მონაწილეობით
- 28.812 მ
- გარეშე
- 22.631 მ
დარტყმები
-0.8- მონაწილეობით
- 11.812 მ
- გარეშე
- 12.631 მ
კარში დარტყმები
-0.1- მონაწილეობით
- 3.912 მ
- გარეშე
- 4.031 მ
ართმევები
-1.8- მონაწილეობით
- 12.412 მ
- გარეშე
- 14.331 მ
მოგერიებები
-0.4- მონაწილეობით
- 1.912 მ
- გარეშე
- 2.330 მ
ჩაჭრები
-2.4- მონაწილეობით
- 7.912 მ
- გარეშე
- 10.331 მ
თამაშგარეები
-0.4- მონაწილეობით
- 1.812 მ
- გარეშე
- 2.230 მ
კუთხურები
+2.0- მონაწილეობით
- 6.212 მ
- გარეშე
- 4.131 მ
ბარათები
+0.1- მონაწილეობით
- 2.812 მ
- გარეშე
- 2.731 მ
დრიბლინგები
+2.9- მონაწილეობით
- 12.412 მ
- გარეშე
- 9.631 მ
კარიდან დარტყმები
+0.3- მონაწილეობით
- 7.512 მ
- გარეშე
- 7.231 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.44
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Leonardo Ulloa-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- Girona FCRayo VallecanoA2–0არ უთამაშია
- Girona FCRayo VallecanoH1–210'
- LeganésRayo VallecanoA2–1არ უთამაშია
- LeganésRayo VallecanoH3–0არ უთამაშია
- CD LugoRayo VallecanoH0–119'
- CD CastellónRayo VallecanoA2–0არ უთამაშია
- SD PonferradinaRayo VallecanoH1–112'
- MálagaRayo VallecanoA0–28'
- FC CartagenaRayo VallecanoA2–2არ უთამაშია
- CD TenerifeRayo VallecanoH0–119'
12 სულ 23 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.