Laurent Lemoine
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები აპრ. 2024 – ოქტ. 2026
- მატჩები
- 33
- სასტარტო გამოსვლები
- 30
- წუთები
- 2,660
- საშ. რეიტინგი
- 6.97
- შეფასებული გამოსვლები
- 32
შეტევა
- გოლები
- 1
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 9
- კარში დარტყმები
- 3
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 5
- დაბლოკილი დარტყმები
- 1
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 1
- საკვანძო პასები
- 4
პასები
- პასები
- 1454
- ზუსტი პასები
- 1258
- ჩაწოდებები
- 4
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 1
- გრძელი პასები
- 165
- ზუსტი გრძელი პასები
- 73
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 7
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 159
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 72
- დაკარგული ბურთი
- 5
დაცვა
- ვარდნები
- 58
- ჩაჭრები
- 34
- ბურთის ამოტანები
- 144
- დაბრუნებული ბურთები
- 27
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 1884
- დაკარგული ბურთები
- 232
- ჯარიმები
- 34
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 23
- თამაშგარეები
- 0
- ყვითელი ბარათები
- 7
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 2,660 წუთი, სულ 33 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.03
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 0.30
- კარში დარტყმები
- 0.10
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.17
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.03
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.03
- საკვანძო პასები
- 0.14
პასები
- პასები
- 49.20
- ზუსტი პასები
- 42.56
- ჩაწოდებები
- 0.14
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.03
- გრძელი პასები
- 5.58
- ზუსტი გრძელი პასები
- 2.47
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.24
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 5.38
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 2.44
- დაკარგული ბურთი
- 0.17
დაცვა
- ვარდნები
- 1.96
- ჩაჭრები
- 1.15
- ბურთის ამოტანები
- 4.87
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.91
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 63.74
- დაკარგული ბურთები
- 7.85
- ჯარიმები
- 1.15
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.78
- თამაშგარეები
- 0.00
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 33 მატჩი 0.0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+0.1- მონაწილეობით
- 1130 მ
- გარეშე
- 10.914 მ
აუტები
+4.3- მონაწილეობით
- 22.430 მ
- გარეშე
- 18.114 მ
დარტყმები
-3.6- მონაწილეობით
- 11.530 მ
- გარეშე
- 15.114 მ
კარში დარტყმები
-1.5- მონაწილეობით
- 3.930 მ
- გარეშე
- 5.414 მ
ვარდნები
+1.2- მონაწილეობით
- 15.830 მ
- გარეშე
- 14.614 მ
მოგერიებები
+0.4- მონაწილეობით
- 3.330 მ
- გარეშე
- 2.914 მ
ჩაჭრები
+0.8- მონაწილეობით
- 8.830 მ
- გარეშე
- 7.914 მ
თამაშგარეები
-0.2- მონაწილეობით
- 1.528 მ
- გარეშე
- 1.713 მ
კუთხურები
+0.2- მონაწილეობით
- 4.730 მ
- გარეშე
- 4.614 მ
ბარათები
-0.4- მონაწილეობით
- 1.230 მ
- გარეშე
- 1.614 მ
დრიბლინგები
+0.5- მონაწილეობით
- 7.830 მ
- გარეშე
- 7.314 მ
კარიდან დარტყმები
-1.0- მონაწილეობით
- 8.130 მ
- გარეშე
- 9.114 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.97
გოლები თვეების მიხედვით 1
ბოლო გამოსვლები 10
- KAA GentSV Zulte WaregemH0–290'
- RSC AnderlechtSV Zulte WaregemA0–390'
- RC Sporting CharleroiSV Zulte WaregemH0–190'
- KV KortrijkSV Zulte WaregemA2–090'
- KVC WesterloSV Zulte WaregemA2–290'
- SK BeverenSV Zulte WaregemH4–090'
- Royale Union Saint-GilloiseSV Zulte WaregemA0–090'
- KRC GenkSV Zulte WaregemH2–190'
- FCV DenderSV Zulte WaregemH2–145'
- Cercle BruggeSV Zulte WaregemA3–290'
32 სულ 33 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.