Labinot Bajrami
თავდამსხმელი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები მაი. 2024 – მაი. 2025
- მატჩები
- 33
- სასტარტო გამოსვლები
- 5
- წუთები
- 717
- საშ. რეიტინგი
- 6.56
- შეფასებული გამოსვლები
- 23
შეტევა
- გოლები
- 4
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 17
- კარში დარტყმები
- 8
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 8
- დაბლოკილი დარტყმები
- 1
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 1
- საკვანძო პასები
- 5
პასები
- პასები
- 123
- ზუსტი პასები
- 83
- ჩაწოდებები
- 0
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0
- გრძელი პასები
- 7
- ზუსტი გრძელი პასები
- 3
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 1
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 19
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 6
- დაკარგული ბურთი
- 12
დაცვა
- ვარდნები
- 3
- ჩაჭრები
- 0
- ბურთის ამოტანები
- 6
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 232
- დაკარგული ბურთები
- 95
- ჯარიმები
- 4
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 9
- თამაშგარეები
- 4
- ყვითელი ბარათები
- 1
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 717 წუთი, სულ 33 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.50
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 2.13
- კარში დარტყმები
- 1.00
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 1.00
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.13
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.13
- საკვანძო პასები
- 0.63
პასები
- პასები
- 15.44
- ზუსტი პასები
- 10.42
- ჩაწოდებები
- 0.00
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.00
- გრძელი პასები
- 0.88
- ზუსტი გრძელი პასები
- 0.38
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.13
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 2.38
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 0.75
- დაკარგული ბურთი
- 1.51
დაცვა
- ვარდნები
- 0.38
- ჩაჭრები
- 0.00
- ბურთის ამოტანები
- 0.75
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 29.12
- დაკარგული ბურთები
- 11.93
- ჯარიმები
- 0.50
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 1.13
- თამაშგარეები
- 0.50
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 24 მატჩი 0.2
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+0.0- მონაწილეობით
- 9.821 მ
- გარეშე
- 9.810 მ
აუტები
+0.0- მონაწილეობით
- 21.521 მ
- გარეშე
- 21.510 მ
დარტყმები
+0.3- მონაწილეობით
- 11.421 მ
- გარეშე
- 11.110 მ
კარში დარტყმები
+1.3- მონაწილეობით
- 4.421 მ
- გარეშე
- 3.110 მ
ვარდნები
-0.1- მონაწილეობით
- 15.921 მ
- გარეშე
- 1610 მ
მოგერიებები
-0.0- მონაწილეობით
- 4.321 მ
- გარეშე
- 4.310 მ
ჩაჭრები
+0.2- მონაწილეობით
- 8.421 მ
- გარეშე
- 8.210 მ
თამაშგარეები
-0.5- მონაწილეობით
- 1.419 მ
- გარეშე
- 1.910 მ
კუთხურები
+0.6- მონაწილეობით
- 4.421 მ
- გარეშე
- 3.810 მ
ბარათები
-0.3- მონაწილეობით
- 1.921 მ
- გარეშე
- 2.29 მ
დრიბლინგები
+0.6- მონაწილეობით
- 6.521 მ
- გარეშე
- 5.910 მ
კარიდან დარტყმები
-0.9- მონაწილეობით
- 10.121 მ
- გარეშე
- 1110 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.56
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Labinot Bajrami-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- FC SionH2–0არ უთამაშია
- Yverdon-Sport FCH2–211'
- FC ZürichA1–49'
- FC St. Gallen 1879A4–114'
- Grasshopper Club ZürichH2–0არ უთამაშია
- FC LuganoA1–228'
- Yverdon-Sport FCA1–2არ უთამაშია
- FC St. Gallen 1879H4–0არ უთამაშია
- Servette FCA1–31'
- Young BoysH1–08'
23 სულ 33 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.