Karol Mészáros
ნახევარმცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ივლ. 2022 – აპრ. 2023
- მატჩები
- 27
- სასტარტო გამოსვლები
- 4
- წუთები
- 443
- საშ. რეიტინგი
- 6.53
- შეფასებული გამოსვლები
- 13
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 1
- კარში დარტყმები
- 1
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 1
- საკვანძო პასები
- 2
პასები
- პასები
- 109
- ზუსტი პასები
- 68
- ჩაწოდებები
- 9
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0
- გრძელი პასები
- 15
- ზუსტი გრძელი პასები
- 6
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 2
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 23
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 5
- დაკარგული ბურთი
- 6
დაცვა
- ვარდნები
- 10
- ჩაჭრები
- 4
- ბურთის ამოტანები
- 7
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 198
- დაკარგული ბურთები
- 71
- ჯარიმები
- 9
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 6
- თამაშგარეები
- 2
- ყვითელი ბარათები
- 2
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 443 წუთი, სულ 27 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 0.20
- კარში დარტყმები
- 0.20
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.00
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.00
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.20
- საკვანძო პასები
- 0.41
პასები
- პასები
- 22.14
- ზუსტი პასები
- 13.81
- ჩაწოდებები
- 1.83
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.00
- გრძელი პასები
- 3.05
- ზუსტი გრძელი პასები
- 1.22
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.41
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 4.67
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.02
- დაკარგული ბურთი
- 1.22
დაცვა
- ვარდნები
- 2.03
- ჩაჭრები
- 0.81
- ბურთის ამოტანები
- 1.42
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 40.23
- დაკარგული ბურთები
- 14.42
- ჯარიმები
- 1.83
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 1.22
- თამაშგარეები
- 0.41
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 15 მატჩი 0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+2.3- მონაწილეობით
- 1315 მ
- გარეშე
- 10.715 მ
აუტები
+0.3- მონაწილეობით
- 24.315 მ
- გარეშე
- 2415 მ
დარტყმები
-0.7- მონაწილეობით
- 11.615 მ
- გარეშე
- 12.315 მ
კარში დარტყმები
-1.6- მონაწილეობით
- 3.815 მ
- გარეშე
- 5.415 მ
ვარდნები
+0.1- მონაწილეობით
- 11.915 მ
- გარეშე
- 11.815 მ
მოგერიებები
-0.1- მონაწილეობით
- 3.215 მ
- გარეშე
- 3.315 მ
ჩაჭრები
-0.5- მონაწილეობით
- 10.115 მ
- გარეშე
- 10.715 მ
თამაშგარეები
-0.3- მონაწილეობით
- 1.213 მ
- გარეშე
- 1.512 მ
კუთხურები
+0.5- მონაწილეობით
- 5.315 მ
- გარეშე
- 4.915 მ
ბარათები
+0.9- მონაწილეობით
- 2.115 მ
- გარეშე
- 1.315 მ
დრიბლინგები
+0.5- მონაწილეობით
- 3.315 მ
- გარეშე
- 2.815 მ
კარიდან დარტყმები
+0.8- მონაწილეობით
- 12.315 მ
- გარეშე
- 11.515 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.53
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Karol Mészáros-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- AC Sparta PrahaFC Slovan LiberecH1–36'
- FC Hradec KrálovéFC Slovan LiberecA2–1არ უთამაშია
- FC Zbrojovka BrnoFC Slovan LiberecH3–1არ უთამაშია
- FK JablonecFC Slovan LiberecA1–1არ უთამაშია
- Baník OstravaFC Slovan LiberecA0–064'
- SK Slavia PrahaFC Slovan LiberecH2–278'
- Mladá BoleslavFC Slovan LiberecA0–422'
- Bohemians Praha 1905FC Slovan LiberecH1–320'
- Viktoria PlzeňFC Slovan LiberecA1–211'
- SK Sigma OlomoucFC Slovan LiberecH2–2არ უთამაშია
13 სულ 27 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.