Jasper Pattenden
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები აგვ. 2022 – აგვ. 2026
- მატჩები
- 10
- სასტარტო გამოსვლები
- 6
- წუთები
- 540
- საშ. რეიტინგი
- 6.62
- შეფასებული გამოსვლები
- 6
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 1
- დარტყმები
- 1
- კარში დარტყმები
- 0
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 1
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 1
- საკვანძო პასები
- 5
პასები
- პასები
- 165
- ზუსტი პასები
- 112
- ჩაწოდებები
- 11
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 3
- გრძელი პასები
- 21
- ზუსტი გრძელი პასები
- 5
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 5
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 34
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 6
- დაკარგული ბურთი
- 2
დაცვა
- ვარდნები
- 13
- ჩაჭრები
- 11
- ბურთის ამოტანები
- 13
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 318
- დაკარგული ბურთები
- 93
- ჯარიმები
- 8
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 11
- თამაშგარეები
- 1
- ყვითელი ბარათები
- 1
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 540 წუთი, სულ 10 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.17
- დარტყმები
- 0.17
- კარში დარტყმები
- 0.00
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.17
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.00
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.17
- საკვანძო პასები
- 0.83
პასები
- პასები
- 27.50
- ზუსტი პასები
- 18.67
- ჩაწოდებები
- 1.83
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.50
- გრძელი პასები
- 3.50
- ზუსტი გრძელი პასები
- 0.83
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.83
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 5.67
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.00
- დაკარგული ბურთი
- 0.33
დაცვა
- ვარდნები
- 2.17
- ჩაჭრები
- 1.83
- ბურთის ამოტანები
- 2.17
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 53.00
- დაკარგული ბურთები
- 15.50
- ჯარიმები
- 1.33
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 1.83
- თამაშგარეები
- 0.17
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
შესადარებელი მონაცემები არ არის. ამ შერჩევის ყველა მატჩში ითამაშა, ამიტომ მის გარეშე შედარება შეუძლებელია. გაზარდეთ მატჩების ან სეზონების დიაპაზონი.
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
- მონაწილეობით
- 111 მ
- გარეშე
- —0 მ
აუტები
- მონაწილეობით
- 351 მ
- გარეშე
- —0 მ
დარტყმები
- მონაწილეობით
- 81 მ
- გარეშე
- —0 მ
კარში დარტყმები
- მონაწილეობით
- 21 მ
- გარეშე
- —0 მ
ვარდნები
- მონაწილეობით
- 81 მ
- გარეშე
- —0 მ
მოგერიებები
- მონაწილეობით
- 11 მ
- გარეშე
- —0 მ
ჩაჭრები
- მონაწილეობით
- 31 მ
- გარეშე
- —0 მ
თამაშგარეები
- მონაწილეობით
- 01 მ
- გარეშე
- —0 მ
კუთხურები
- მონაწილეობით
- 21 მ
- გარეშე
- —0 მ
დრიბლინგები
- მონაწილეობით
- 111 მ
- გარეშე
- —0 მ
კარიდან დარტყმები
- მონაწილეობით
- 51 მ
- გარეშე
- —0 მ
რეიტინგის დინამიკა 6
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.62
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Jasper Pattenden-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- Wycombe WanderersStevenageA2–1არ უთამაშია
- Charlton AthleticStevenageA1–390'
- WealdstoneWycombe WanderersA2–0არ უთამაშია
- Aston VillaWycombe WanderersH1–290'
- Swansea CityWycombe WanderersA1–090'
- Northampton TownWycombe WanderersA2–090'
- Sutton UnitedWycombe WanderersH0–1არ უთამაშია
- Milton Keynes DonsWycombe WanderersA2–0არ უთამაშია
- Bristol CityWycombe WanderersH1–390'
- Northampton TownWycombe WanderersA2–190'
6 სულ 10 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.