Ionuț Şerban
ნახევარმცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები აგვ. 2022 – მაი. 2023
- მატჩები
- 24
- სასტარტო გამოსვლები
- 8
- წუთები
- 725
- საშ. რეიტინგი
- 6.80
- შეფასებული გამოსვლები
- 18
შეტევა
- გოლები
- 1
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 20
- კარში დარტყმები
- 6
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 8
- დაბლოკილი დარტყმები
- 6
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 3
- საკვანძო პასები
- 7
პასები
- პასები
- 282
- ზუსტი პასები
- 226
- ჩაწოდებები
- 27
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 6
- გრძელი პასები
- 36
- ზუსტი გრძელი პასები
- 15
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 7
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 32
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1
- დაკარგული ბურთი
- 11
დაცვა
- ვარდნები
- 13
- ჩაჭრები
- 2
- ბურთის ამოტანები
- 4
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 413
- დაკარგული ბურთები
- 110
- ჯარიმები
- 4
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 11
- თამაშგარეები
- 1
- ყვითელი ბარათები
- 3
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 725 წუთი, სულ 24 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.12
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 2.48
- კარში დარტყმები
- 0.74
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.99
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.74
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.37
- საკვანძო პასები
- 0.87
პასები
- პასები
- 35.01
- ზუსტი პასები
- 28.05
- ჩაწოდებები
- 3.35
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.74
- გრძელი პასები
- 4.47
- ზუსტი გრძელი პასები
- 1.86
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.87
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 3.97
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 0.12
- დაკარგული ბურთი
- 1.37
დაცვა
- ვარდნები
- 1.61
- ჩაჭრები
- 0.25
- ბურთის ამოტანები
- 0.50
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 51.27
- დაკარგული ბურთები
- 13.65
- ჯარიმები
- 0.50
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 1.37
- თამაშგარეები
- 0.12
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 19 მატჩი 0.1
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-1.0- მონაწილეობით
- 11.319 მ
- გარეშე
- 12.316 მ
აუტები
+1.7- მონაწილეობით
- 23.919 მ
- გარეშე
- 22.316 მ
დარტყმები
+2.4- მონაწილეობით
- 10.519 მ
- გარეშე
- 8.116 მ
კარში დარტყმები
+1.0- მონაწილეობით
- 3.319 მ
- გარეშე
- 2.316 მ
ვარდნები
+0.3- მონაწილეობით
- 15.719 მ
- გარეშე
- 15.416 მ
მოგერიებები
-0.3- მონაწილეობით
- 3.319 მ
- გარეშე
- 3.616 მ
ჩაჭრები
+1.0- მონაწილეობით
- 10.519 მ
- გარეშე
- 9.516 მ
თამაშგარეები
+0.1- მონაწილეობით
- 1.618 მ
- გარეშე
- 1.515 მ
კუთხურები
-0.0- მონაწილეობით
- 3.519 მ
- გარეშე
- 3.516 მ
ბარათები
+1.4- მონაწილეობით
- 3.218 მ
- გარეშე
- 1.816 მ
დრიბლინგები
-0.9- მონაწილეობით
- 8.419 მ
- გარეშე
- 9.316 მ
კარიდან დარტყმები
-2.4- მონაწილეობით
- 8.719 მ
- გარეშე
- 11.116 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.80
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Ionuț Şerban-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- FC Dinamo BucureștiFC Argeș PiteștiA1–619'
- UTA AradFC Argeș PiteștiH2–245'
- CS MioveniFC Argeș PiteștiA2–061'
- FC HermannstadtFC Argeș PiteștiA1–262'
- Chindia TârgovișteFC Argeș PiteștiH1–045'
- FC BotoșaniFC Argeș PiteștiA0–1არ უთამაშია
- FC VoluntariFC Argeș PiteștiH0–245'
- FC VoluntariFC Argeș PiteștiA0–049'
- Universitatea CraiovaFC Argeș PiteștiA0–1არ უთამაშია
- FCU 1948 CraiovaFC Argeș PiteștiA0–120'
18 სულ 24 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.