Ibrahima Ba
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები მარ. 2024 – ოქტ. 2026
- მატჩები
- 44
- სასტარტო გამოსვლები
- 20
- წუთები
- 1,885
- საშ. რეიტინგი
- 7.02
- შეფასებული გამოსვლები
- 25
შეტევა
- გოლები
- 1
- საგოლე პასები
- 1
- დარტყმები
- 13
- კარში დარტყმები
- 4
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 6
- დაბლოკილი დარტყმები
- 3
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0
- საკვანძო პასები
- 7
პასები
- პასები
- 1142
- ზუსტი პასები
- 959
- ჩაწოდებები
- 2
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0
- გრძელი პასები
- 203
- ზუსტი გრძელი პასები
- 112
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 4
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 91
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 48
- დაკარგული ბურთი
- 2
დაცვა
- ვარდნები
- 27
- ჩაჭრები
- 39
- ბურთის ამოტანები
- 101
- დაბრუნებული ბურთები
- 5
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 1412
- დაკარგული ბურთები
- 203
- ჯარიმები
- 19
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 12
- თამაშგარეები
- 2
- ყვითელი ბარათები
- 4
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 1,885 წუთი, სულ 44 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.05
- საგოლე პასები
- 0.05
- დარტყმები
- 0.62
- კარში დარტყმები
- 0.19
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.29
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.14
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.00
- საკვანძო პასები
- 0.33
პასები
- პასები
- 54.52
- ზუსტი პასები
- 45.79
- ჩაწოდებები
- 0.10
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.00
- გრძელი პასები
- 9.69
- ზუსტი გრძელი პასები
- 5.35
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.19
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 4.34
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 2.29
- დაკარგული ბურთი
- 0.10
დაცვა
- ვარდნები
- 1.29
- ჩაჭრები
- 1.86
- ბურთის ამოტანები
- 4.82
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.24
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 67.42
- დაკარგული ბურთები
- 9.69
- ჯარიმები
- 0.91
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.57
- თამაშგარეები
- 0.10
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 25 მატჩი 0.0
შესადარებელი მონაცემები არ არის. ამ შერჩევის ყველა მატჩში ითამაშა, ამიტომ მის გარეშე შედარება შეუძლებელია. გაზარდეთ მატჩების ან სეზონების დიაპაზონი.
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
- მონაწილეობით
- 131 მ
- გარეშე
- —0 მ
აუტები
- მონაწილეობით
- 221 მ
- გარეშე
- —0 მ
დარტყმები
- მონაწილეობით
- 151 მ
- გარეშე
- —0 მ
კარში დარტყმები
- მონაწილეობით
- 71 მ
- გარეშე
- —0 მ
ვარდნები
- მონაწილეობით
- 201 მ
- გარეშე
- —0 მ
მოგერიებები
- მონაწილეობით
- 21 მ
- გარეშე
- —0 მ
ჩაჭრები
- მონაწილეობით
- 141 მ
- გარეშე
- —0 მ
თამაშგარეები
- მონაწილეობით
- 21 მ
- გარეშე
- —0 მ
კუთხურები
- მონაწილეობით
- 31 მ
- გარეშე
- —0 მ
ბარათები
- მონაწილეობით
- 11 მ
- გარეშე
- —0 მ
დრიბლინგები
- მონაწილეობით
- 71 მ
- გარეშე
- —0 მ
კარიდან დარტყმები
- მონაწილეობით
- 81 მ
- გარეშე
- —0 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 7.02
გოლები თვეების მიხედვით 1
ბოლო გამოსვლები 10
- RC LensSportingA2–0არ უთამაშია
- Sporting BragaSportingA3–1არ უთამაშია
- Rio AveSportingA4–0არ უთამაშია
- FC AlvercaSportingH3–190'
- Vitória SCSportingH3–2არ უთამაშია
- Estoril PraiaFamalicãoA1–090'
- Sporting BragaFamalicãoA2–290'
- MoreirenseFamalicãoH1–190'
- FC PortoFamalicãoA2–290'
- CD NacionalFamalicãoH1–090'
25 სულ 44 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.