George Davies
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები სექ. 2020 – მაი. 2021
- მატჩები
- 28
- სასტარტო გამოსვლები
- 18
- წუთები
- 1,561
- საშ. რეიტინგი
- 6.43
- შეფასებული გამოსვლები
- 28
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 2
- დარტყმები
- 21
- კარში დარტყმები
- 12
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 5
- დაბლოკილი დარტყმები
- 4
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 4
- საკვანძო პასები
- 13
პასები
- პასები
- 290
- ზუსტი პასები
- 193
- ჩაწოდებები
- 32
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 8
- გრძელი პასები
- 21
- ზუსტი გრძელი პასები
- 5
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 35
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 100
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 25
- დაკარგული ბურთი
- 30
დაცვა
- ვარდნები
- 16
- ჩაჭრები
- 15
- ბურთის ამოტანები
- 5
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 616
- დაკარგული ბურთები
- 246
- ჯარიმები
- 27
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 24
- თამაშგარეები
- 15
- ყვითელი ბარათები
- 2
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 1,561 წუთი, სულ 28 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.12
- დარტყმები
- 1.21
- კარში დარტყმები
- 0.69
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.29
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.23
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.23
- საკვანძო პასები
- 0.75
პასები
- პასები
- 16.72
- ზუსტი პასები
- 11.13
- ჩაწოდებები
- 1.84
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.46
- გრძელი პასები
- 1.21
- ზუსტი გრძელი პასები
- 0.29
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 2.02
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 5.77
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.44
- დაკარგული ბურთი
- 1.73
დაცვა
- ვარდნები
- 0.92
- ჩაჭრები
- 0.86
- ბურთის ამოტანები
- 0.29
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 35.52
- დაკარგული ბურთები
- 14.18
- ჯარიმები
- 1.56
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 1.38
- თამაშგარეები
- 0.86
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ათზე ნაკლები მატჩია, ამიტომ სხვაობა მეტწილად შემთხვევითია. რიცხვები რეალურია, მაგრამ დასკვნისთვის არასაკმარისი.
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-6.5- მონაწილეობით
- 14.528 მ
- გარეშე
- 212 მ
აუტები
+0.6- მონაწილეობით
- 25.628 მ
- გარეშე
- 252 მ
დარტყმები
-4.0- მონაწილეობით
- 9.528 მ
- გარეშე
- 13.52 მ
კარში დარტყმები
-3.7- მონაწილეობით
- 3.828 მ
- გარეშე
- 7.52 მ
ვარდნები
-2.9- მონაწილეობით
- 16.628 მ
- გარეშე
- 19.52 მ
მოგერიებები
+0.7- მონაწილეობით
- 3.728 მ
- გარეშე
- 32 მ
ჩაჭრები
+1- მონაწილეობით
- 1628 მ
- გარეშე
- 152 მ
თამაშგარეები
-0.1- მონაწილეობით
- 2.427 მ
- გარეშე
- 2.52 მ
კუთხურები
-1.3- მონაწილეობით
- 3.728 მ
- გარეშე
- 52 მ
ბარათები
-0.5- მონაწილეობით
- 2.028 მ
- გარეშე
- 2.52 მ
დრიბლინგები
+0.9- მონაწილეობით
- 8.928 მ
- გარეშე
- 82 მ
კარიდან დარტყმები
+2.0- მონაწილეობით
- 9.028 მ
- გარეშე
- 72 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.43
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და George Davies-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- SC Rheindorf AltachH3–343'
- Admira WackerA0–253'
- SV RiedH0–035'
- SV RiedA1–253'
- TSV HartbergA0–034'
- Austria WienH1–290'
- SC Rheindorf AltachA0–188'
- Admira WackerH0–145'
- TSV HartbergA3–373'
- SC Rheindorf AltachH0–116'
28 სულ 28 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.