Genís Montolio
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ივლ. 2025 – აპრ. 2026
- მატჩები
- 30
- სასტარტო გამოსვლები
- 21
- წუთები
- 1,866
- საშ. რეიტინგი
- 7.22
- შეფასებული გამოსვლები
- 27
შეტევა
- გოლები
- 4
- საგოლე პასები
- 1
- დარტყმები
- 25
- კარში დარტყმები
- 6
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 7
- დაბლოკილი დარტყმები
- 12
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0
- საკვანძო პასები
- 6
პასები
- პასები
- 818
- ზუსტი პასები
- 602
- ჩაწოდებები
- 6
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 1
- გრძელი პასები
- 196
- ზუსტი გრძელი პასები
- 75
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 6
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 176
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 106
- დაკარგული ბურთი
- 4
დაცვა
- ვარდნები
- 35
- ჩაჭრები
- 39
- ბურთის ამოტანები
- 131
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 1187
- დაკარგული ბურთები
- 238
- ჯარიმები
- 29
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 30
- თამაშგარეები
- 1
- ყვითელი ბარათები
- 3
- წითელი ბარათები
- 1
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 1,866 წუთი, სულ 30 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.19
- საგოლე პასები
- 0.05
- დარტყმები
- 1.21
- კარში დარტყმები
- 0.29
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.34
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.58
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.00
- საკვანძო პასები
- 0.29
პასები
- პასები
- 39.45
- ზუსტი პასები
- 29.04
- ჩაწოდებები
- 0.29
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.05
- გრძელი პასები
- 9.45
- ზუსტი გრძელი პასები
- 3.62
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.29
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 8.49
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 5.11
- დაკარგული ბურთი
- 0.19
დაცვა
- ვარდნები
- 1.69
- ჩაჭრები
- 1.88
- ბურთის ამოტანები
- 6.32
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 57.25
- დაკარგული ბურთები
- 11.48
- ჯარიმები
- 1.40
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 1.45
- თამაშგარეები
- 0.05
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 28 მატჩი 0.1
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ათზე ნაკლები მატჩია, ამიტომ სხვაობა მეტწილად შემთხვევითია. რიცხვები რეალურია, მაგრამ დასკვნისთვის არასაკმარისი.
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+0.5- მონაწილეობით
- 15.528 მ
- გარეშე
- 156 მ
აუტები
+0- მონაწილეობით
- 2228 მ
- გარეშე
- 226 მ
დარტყმები
-1.9- მონაწილეობით
- 17.128 მ
- გარეშე
- 196 მ
კარში დარტყმები
-2.1- მონაწილეობით
- 5.628 მ
- გარეშე
- 7.76 მ
ვარდნები
-2.0- მონაწილეობით
- 16.828 მ
- გარეშე
- 18.86 მ
მოგერიებები
+0.6- მონაწილეობით
- 3.328 მ
- გარეშე
- 2.76 მ
ჩაჭრები
+3.0- მონაწილეობით
- 10.228 მ
- გარეშე
- 7.26 მ
თამაშგარეები
-0.2- მონაწილეობით
- 2.325 მ
- გარეშე
- 2.56 მ
კუთხურები
+0.4- მონაწილეობით
- 6.128 მ
- გარეშე
- 5.76 მ
ბარათები
+0.1- მონაწილეობით
- 2.328 მ
- გარეშე
- 2.26 მ
დრიბლინგები
-1.8- მონაწილეობით
- 6.428 მ
- გარეშე
- 8.26 მ
კარიდან დარტყმები
-0.5- მონაწილეობით
- 7.728 მ
- გარეშე
- 8.26 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 7.22
გოლები თვეების მიხედვით 3
ბოლო გამოსვლები 10
- FC LuganoFC ThunH0–15'
- BaselFC ThunH3–190'
- FC LuganoFC ThunA0–190'
- FC ZürichFC ThunA1–290'
- Grasshopper Club ZürichFC ThunH5–190'
- Young BoysFC ThunA2–190'
- FC St. Gallen 1879FC ThunH2–290'
- FC LuzernFC ThunH2–128'
- FC WinterthurFC ThunA3–085'
- FC SionFC ThunH1–090'
27 სულ 30 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.