Gauthier Hein

თავდამსხმელი

ნიცა

კარიერის ჯამური მაჩვენებლები აგვ. 2020 – ოქტ. 2026

მატჩები
215
სასტარტო გამოსვლები
186
წუთები
16,221
საშ. რეიტინგი
7.21
შეფასებული გამოსვლები
212

შეტევა

გოლები
49
საგოლე პასები
34
დარტყმები
341
კარში დარტყმები
126
კარს აცდენილი დარტყმები
127
დაბლოკილი დარტყმები
88
შექმნილი საგოლე მომენტები
56
საკვანძო პასები
427

პასები

პასები
8899
ზუსტი პასები
7875
ჩაწოდებები
922
ზუსტი ჩაწოდებები
261
გრძელი პასები
788
ზუსტი გრძელი პასები
624

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
184
მოგებული ორთაბრძოლები
530
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
39
დაკარგული ბურთი
219

დაცვა

ართმევები
146
ჩაჭრები
72
ბურთის ამოტანები
35
დაბრუნებული ბურთები
15

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
12023
დაკარგული ბურთები
2480
ჯარიმები
146
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
161
თამაშგარეები
33
ყვითელი ბარათები
25
წითელი ბარათები
2

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0

90 წუთზე

ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 16,221 წუთი, სულ 215 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.

შეტევა

გოლები
0.27
საგოლე პასები
0.19
დარტყმები
1.89
კარში დარტყმები
0.70
კარს აცდენილი დარტყმები
0.70
დაბლოკილი დარტყმები
0.49
შექმნილი საგოლე მომენტები
0.31
საკვანძო პასები
2.37

პასები

პასები
49.38
ზუსტი პასები
43.69
ჩაწოდებები
5.12
ზუსტი ჩაწოდებები
1.45
გრძელი პასები
4.37
ზუსტი გრძელი პასები
3.46

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
1.02
მოგებული ორთაბრძოლები
2.94
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
0.22
დაკარგული ბურთი
1.22

დაცვა

ართმევები
0.81
ჩაჭრები
0.40
ბურთის ამოტანები
0.19
დაბრუნებული ბურთები
0.08

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
66.71
დაკარგული ბურთები
13.76
ჯარიმები
0.81
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
0.89
თამაშგარეები
0.18

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0.00

გოლები მატჩების მიხედვით

214 გამოსვლა · ნაჩვენებია უახლესი 60

მოედანი
მატჩები
მატჩები
ტურნირები ყველა 2
სეზონები ყველა 9

თითო სვეტი თითო გამოსვლას შეესაბამება, ძველიდან ახლისკენ. წყვეტილი ხაზი აჩვენებს საშუალოს: 214 გამოსვლა ამ შერჩევაში — 0.2. ხაზზე მაღალი სვეტები გამოკვეთილია.

ნიცა მონაწილეობით და გარეშე Gauthier Hein

6 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · კლუბში მუშაობის პერიოდი

მატჩები
ტურნირები ყველა 1
სეზონები ყველა 1

შესადარებელი მონაცემები არ არის. ამ შერჩევის ყველა მატჩში ითამაშა, ამიტომ მის გარეშე შედარება შეუძლებელია. გაზარდეთ მატჩების ან სეზონების დიაპაზონი.

მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.

  • ჯარიმები

    მონაწილეობით
    8.76 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • აუტები

    მონაწილეობით
    16.76 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • დარტყმები

    მონაწილეობით
    11.86 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • კარში დარტყმები

    მონაწილეობით
    3.56 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • ართმევები

    მონაწილეობით
    15.86 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • მოგერიებები

    მონაწილეობით
    36 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • ჩაჭრები

    მონაწილეობით
    10.56 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • თამაშგარეები

    მონაწილეობით
    36 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • კუთხურები

    მონაწილეობით
    5.26 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • ბარათები

    მონაწილეობით
    1.56 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • დრიბლინგები

    მონაწილეობით
    5.26 მ
    გარეშე
    —0 მ
  • კარიდან დარტყმები

    მონაწილეობით
    76 მ
    გარეშე
    —0 მ

რეიტინგის დინამიკა 8

  1. 10/5
  2. 17/5
  3. 22/8
  4. 30/8
  5. 5/9
  6. 12/9
  7. 20/9
  8. 11/10

მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 7.21

გოლები თვეების მიხედვით 5

  1. ნოე
  2. დეკ
  3. იან
  4. თებ
  5. მარ
  6. აპრ
  7. მაისი
  8. ივნ
  9. ივლ
  10. აგვ
  11. სექ
  12. ოქტ

ბოლო გამოსვლები 10

212 სულ 215 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.