Frederic Duplus
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები აგვ. 2020 – ნოე. 2020
- მატჩები
- 7
- სასტარტო გამოსვლები
- 6
- წუთები
- 514
- საშ. რეიტინგი
- 6.95
- შეფასებული გამოსვლები
- 6
შეტევა
- გოლები
- 1
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 7
- კარში დარტყმები
- 4
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0
- დაბლოკილი დარტყმები
- 3
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0
- საკვანძო პასები
- 2
პასები
- პასები
- 233
- ზუსტი პასები
- 184
- ჩაწოდებები
- 6
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 1
- გრძელი პასები
- 28
- ზუსტი გრძელი პასები
- 21
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 4
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 31
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 11
- დაკარგული ბურთი
- 5
დაცვა
- ართმევები
- 12
- ჩაჭრები
- 11
- ბურთის ამოტანები
- 14
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 381
- დაკარგული ბურთები
- 72
- ჯარიმები
- 12
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 5
- თამაშგარეები
- 1
- ყვითელი ბარათები
- 1
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 514 წუთი, სულ 7 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.17
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 1.23
- კარში დარტყმები
- 0.70
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.00
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.53
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.00
- საკვანძო პასები
- 0.35
პასები
- პასები
- 40.80
- ზუსტი პასები
- 32.22
- ჩაწოდებები
- 1.05
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.17
- გრძელი პასები
- 4.90
- ზუსტი გრძელი პასები
- 3.68
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.70
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 5.43
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.93
- დაკარგული ბურთი
- 0.88
დაცვა
- ართმევები
- 2.10
- ჩაჭრები
- 1.93
- ბურთის ამოტანები
- 2.45
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 66.71
- დაკარგული ბურთები
- 12.61
- ჯარიმები
- 2.10
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.88
- თამაშგარეები
- 0.17
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ათზე ნაკლები მატჩია, ამიტომ სხვაობა მეტწილად შემთხვევითია. რიცხვები რეალურია, მაგრამ დასკვნისთვის არასაკმარისი.
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+1.2- მონაწილეობით
- 146 მ
- გარეშე
- 12.86 მ
აუტები
-0.5- მონაწილეობით
- 17.56 მ
- გარეშე
- 186 მ
დარტყმები
+2.7- მონაწილეობით
- 146 მ
- გარეშე
- 11.36 მ
კარში დარტყმები
+1.3- მონაწილეობით
- 5.56 მ
- გარეშე
- 4.26 მ
ართმევები
+1.2- მონაწილეობით
- 16.56 მ
- გარეშე
- 15.36 მ
მოგერიებები
+1.5- მონაწილეობით
- 46 მ
- გარეშე
- 2.56 მ
ჩაჭრები
-4.7- მონაწილეობით
- 11.76 მ
- გარეშე
- 16.36 მ
თამაშგარეები
+0.7- მონაწილეობით
- 1.56 მ
- გარეშე
- 0.86 მ
კუთხურები
+2.5- მონაწილეობით
- 5.86 მ
- გარეშე
- 3.36 მ
ბარათები
-0.5- მონაწილეობით
- 1.36 მ
- გარეშე
- 1.86 მ
დრიბლინგები
-0.3- მონაწილეობით
- 4.26 მ
- გარეშე
- 4.56 მ
კარიდან დარტყმები
-0.3- მონაწილეობით
- 12.56 მ
- გარეშე
- 12.86 მ
რეიტინგის დინამიკა 6
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.95
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Frederic Duplus-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 7
- Sint-Truidense VVOud-Heverlee LeuvenH2–264'
- K. Beerschot V.A.Oud-Heverlee LeuvenA2–490'
- Club Brugge KVOud-Heverlee LeuvenH2–190'
- RSC AnderlechtOud-Heverlee LeuvenA2–290'
- SV Zulte WaregemOud-Heverlee LeuvenH2–190'
- KAA GentOud-Heverlee LeuvenA3–2არ უთამაშია
- KAS EupenOud-Heverlee LeuvenH1–190'
6 სულ 7 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.