Franklin Tebo
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები აგვ. 2025 – ოქტ. 2026
- მატჩები
- 10
- სასტარტო გამოსვლები
- 7
- წუთები
- 522
- საშ. რეიტინგი
- 7.00
- შეფასებული გამოსვლები
- 7
შეტევა
- გოლები
- 1
- საგოლე პასები
- 1
- დარტყმები
- 5
- კარში დარტყმები
- 2
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 2
- დაბლოკილი დარტყმები
- 1
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 1
- საკვანძო პასები
- 1
პასები
- პასები
- 315
- ზუსტი პასები
- 273
- ჩაწოდებები
- 0
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0
- გრძელი პასები
- 26
- ზუსტი გრძელი პასები
- 16
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 27
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 8
- დაკარგული ბურთი
- 0
დაცვა
- ვარდნები
- 8
- ჩაჭრები
- 7
- ბურთის ამოტანები
- 39
- დაბრუნებული ბურთები
- 19
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 410
- დაკარგული ბურთები
- 50
- ჯარიმები
- 9
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 11
- თამაშგარეები
- 0
- ყვითელი ბარათები
- 2
- წითელი ბარათები
- 1
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 522 წუთი, სულ 10 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.17
- საგოლე პასები
- 0.17
- დარტყმები
- 0.86
- კარში დარტყმები
- 0.34
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.34
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.17
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.17
- საკვანძო პასები
- 0.17
პასები
- პასები
- 54.31
- ზუსტი პასები
- 47.07
- ჩაწოდებები
- 0.00
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.00
- გრძელი პასები
- 4.48
- ზუსტი გრძელი პასები
- 2.76
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.00
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 4.66
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.38
- დაკარგული ბურთი
- 0.00
დაცვა
- ვარდნები
- 1.38
- ჩაჭრები
- 1.21
- ბურთის ამოტანები
- 6.72
- დაბრუნებული ბურთები
- 3.28
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 70.69
- დაკარგული ბურთები
- 8.62
- ჯარიმები
- 1.55
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 1.90
- თამაშგარეები
- 0.00
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 7 მატჩი 0.1
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ათზე ნაკლები მატჩია, ამიტომ სხვაობა მეტწილად შემთხვევითია. რიცხვები რეალურია, მაგრამ დასკვნისთვის არასაკმარისი.
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-3.1- მონაწილეობით
- 11.97 მ
- გარეშე
- 153 მ
აუტები
+3.9- მონაწილეობით
- 18.97 მ
- გარეშე
- 153 მ
დარტყმები
-0.8- მონაწილეობით
- 11.97 მ
- გარეშე
- 12.73 მ
კარში დარტყმები
+1.1- მონაწილეობით
- 3.47 მ
- გარეშე
- 2.33 მ
ვარდნები
-3.2- მონაწილეობით
- 15.17 მ
- გარეშე
- 18.33 მ
მოგერიებები
+2- მონაწილეობით
- 37 მ
- გარეშე
- 13 მ
ჩაჭრები
-2.0- მონაწილეობით
- 10.37 მ
- გარეშე
- 12.33 მ
თამაშგარეები
+1.0- მონაწილეობით
- 2.77 მ
- გარეშე
- 1.73 მ
კუთხურები
+0.2- მონაწილეობით
- 5.67 მ
- გარეშე
- 5.33 მ
ბარათები
-0.5- მონაწილეობით
- 2.17 მ
- გარეშე
- 2.73 მ
დრიბლინგები
+2.8- მონაწილეობით
- 7.47 მ
- გარეშე
- 4.73 მ
კარიდან დარტყმები
+2.7- მონაწილეობით
- 7.77 მ
- გარეშე
- 53 მ
რეიტინგის დინამიკა 7
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 7.00
გოლები თვეების მიხედვით 1
ბოლო გამოსვლები 10
- FC LuganoFK Crvena zvezdaA2–3არ უთამაშია
- LilleFK Crvena zvezdaH0–145'
- LilleFK Crvena zvezdaA1–090'
- FCSBFK Crvena zvezdaH1–027'
- LilleFK Crvena zvezdaH1–090'
- Sporting BragaFK Crvena zvezdaA0–290'
- FC PortoFK Crvena zvezdaA1–290'
- CelticFK Crvena zvezdaH1–190'
- Pafos FCFK Crvena zvezdaA1–1არ უთამაშია
- Pafos FCFK Crvena zvezdaH1–2არ უთამაშია
7 სულ 10 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.