Franco Lino
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ნოე. 2023 – მაი. 2026
- მატჩები
- 15
- სასტარტო გამოსვლები
- 7
- წუთები
- 687
- საშ. რეიტინგი
- 6.67
- შეფასებული გამოსვლები
- 12
შეტევა
- გოლები
- 1
- საგოლე პასები
- 1
- დარტყმები
- 3
- კარში დარტყმები
- 2
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 1
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 1
- საკვანძო პასები
- 6
პასები
- პასები
- 278
- ზუსტი პასები
- 221
- ჩაწოდებები
- 12
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 3
- გრძელი პასები
- 13
- ზუსტი გრძელი პასები
- 6
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 4
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 41
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 12
- დაკარგული ბურთი
- 10
დაცვა
- ვარდნები
- 15
- ჩაჭრები
- 7
- ბურთის ამოტანები
- 15
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 491
- დაკარგული ბურთები
- 121
- ჯარიმები
- 6
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 10
- თამაშგარეები
- 0
- ყვითელი ბარათები
- 0
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 687 წუთი, სულ 15 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.13
- საგოლე პასები
- 0.13
- დარტყმები
- 0.39
- კარში დარტყმები
- 0.26
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.13
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.00
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.13
- საკვანძო პასები
- 0.79
პასები
- პასები
- 36.42
- ზუსტი პასები
- 28.95
- ჩაწოდებები
- 1.57
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.39
- გრძელი პასები
- 1.70
- ზუსტი გრძელი პასები
- 0.79
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.52
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 5.37
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.57
- დაკარგული ბურთი
- 1.31
დაცვა
- ვარდნები
- 1.97
- ჩაჭრები
- 0.92
- ბურთის ამოტანები
- 1.97
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 64.32
- დაკარგული ბურთები
- 15.85
- ჯარიმები
- 0.79
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 1.31
- თამაშგარეები
- 0.00
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 12 მატჩი 0.1
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+0.2- მონაწილეობით
- 10.212 მ
- გარეშე
- 10.073 მ
აუტები
-0.1- მონაწილეობით
- 22.812 მ
- გარეშე
- 22.973 მ
დარტყმები
+1.4- მონაწილეობით
- 17.812 მ
- გარეშე
- 16.473 მ
კარში დარტყმები
+0.1- მონაწილეობით
- 5.612 მ
- გარეშე
- 5.573 მ
ვარდნები
-2.1- მონაწილეობით
- 16.312 მ
- გარეშე
- 18.473 მ
მოგერიებები
-0.4- მონაწილეობით
- 2.211 მ
- გარეშე
- 2.673 მ
ჩაჭრები
+0.8- მონაწილეობით
- 9.712 მ
- გარეშე
- 8.973 მ
თამაშგარეები
-0.1- მონაწილეობით
- 1.411 მ
- გარეშე
- 1.572 მ
კუთხურები
+1.6- მონაწილეობით
- 812 მ
- გარეშე
- 6.473 მ
ბარათები
+0.1- მონაწილეობით
- 1.912 მ
- გარეშე
- 1.872 მ
დრიბლინგები
+0.9- მონაწილეობით
- 10.412 მ
- გარეშე
- 9.673 მ
კარიდან დარტყმები
-1.7- მონაწილეობით
- 6.512 მ
- გარეშე
- 8.273 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.67
გოლები თვეების მიხედვით 1
ბოლო გამოსვლები 10
- Sydney FCMelbourne VictoryH0–190'
- Newcastle JetsMelbourne VictoryH2–290'
- Auckland FCMelbourne VictoryA2–289'
- Wellington PhoenixMelbourne VictoryH0–190'
- Central Coast MarinersMelbourne VictoryH4–189'
- Macarthur FCMelbourne VictoryH4–180'
- Sydney FCMelbourne VictoryH1–111'
- Wellington PhoenixMelbourne VictoryA1–1არ უთამაშია
- Adelaide UnitedMelbourne VictoryH2–0არ უთამაშია
- Melbourne CityMelbourne VictoryA0–018'
12 სულ 15 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.