Flávio Gonçalves
თავდამსხმელი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ნოე. 2025 – ოქტ. 2026
- მატჩები
- 25
- სასტარტო გამოსვლები
- 6
- წუთები
- 472
- საშ. რეიტინგი
- 6.90
- შეფასებული გამოსვლები
- 10
შეტევა
- გოლები
- 3
- საგოლე პასები
- 1
- დარტყმები
- 10
- კარში დარტყმები
- 6
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 2
- დაბლოკილი დარტყმები
- 2
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0
- საკვანძო პასები
- 7
პასები
- პასები
- 181
- ზუსტი პასები
- 144
- ჩაწოდებები
- 11
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 3
- გრძელი პასები
- 14
- ზუსტი გრძელი პასები
- 10
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 5
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 30
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 2
- დაკარგული ბურთი
- 12
დაცვა
- ვარდნები
- 12
- ჩაჭრები
- 1
- ბურთის ამოტანები
- 4
- დაბრუნებული ბურთები
- 17
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 281
- დაკარგული ბურთები
- 73
- ჯარიმები
- 6
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 11
- თამაშგარეები
- 0
- ყვითელი ბარათები
- 1
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 472 წუთი, სულ 25 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.57
- საგოლე პასები
- 0.19
- დარტყმები
- 1.91
- კარში დარტყმები
- 1.14
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.38
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.38
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.00
- საკვანძო პასები
- 1.33
პასები
- პასები
- 34.51
- ზუსტი პასები
- 27.46
- ჩაწოდებები
- 2.10
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.57
- გრძელი პასები
- 2.67
- ზუსტი გრძელი პასები
- 1.91
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.95
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 5.72
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 0.38
- დაკარგული ბურთი
- 2.29
დაცვა
- ვარდნები
- 2.29
- ჩაჭრები
- 0.19
- ბურთის ამოტანები
- 0.76
- დაბრუნებული ბურთები
- 3.24
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 53.58
- დაკარგული ბურთები
- 13.92
- ჯარიმები
- 1.14
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 2.10
- თამაშგარეები
- 0.00
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 11 მატჩი 0.3
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+0.6- მონაწილეობით
- 12.411 მ
- გარეშე
- 11.724 მ
აუტები
-0.9- მონაწილეობით
- 15.811 მ
- გარეშე
- 16.724 მ
დარტყმები
-0.2- მონაწილეობით
- 14.711 მ
- გარეშე
- 14.924 მ
კარში დარტყმები
+1.1- მონაწილეობით
- 6.611 მ
- გარეშე
- 5.524 მ
ვარდნები
+3.0- მონაწილეობით
- 18.311 მ
- გარეშე
- 15.324 მ
მოგერიებები
-0.6- მონაწილეობით
- 1.911 მ
- გარეშე
- 2.524 მ
ჩაჭრები
+0.4- მონაწილეობით
- 8.211 მ
- გარეშე
- 7.824 მ
თამაშგარეები
-0.4- მონაწილეობით
- 1.410 მ
- გარეშე
- 1.822 მ
კუთხურები
-1.2- მონაწილეობით
- 5.111 მ
- გარეშე
- 6.324 მ
ბარათები
+0.4- მონაწილეობით
- 2.511 მ
- გარეშე
- 2.124 მ
დრიბლინგები
+0.4- მონაწილეობით
- 8.611 მ
- გარეშე
- 8.224 მ
კარიდან დარტყმები
-0.2- მონაწილეობით
- 6.311 მ
- გარეშე
- 6.524 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.90
გოლები თვეების მიხედვით 3
ბოლო გამოსვლები 10
- RC LensSportingA2–0არ უთამაშია
- Sporting BragaSportingA3–111'
- FC AroucaSportingH2–2არ უთამაშია
- FamalicãoSportingA1–164'
- GalatasaraySportingH3–124'
- CD NacionalSportingH2–090'
- Rio AveSportingA4–065'
- FC AlvercaSportingH3–168'
- Vitória SCSportingH3–266'
- CF Estrela AmadoraSportingA2–261'
10 სულ 25 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.