David von Ballmoos
მეკარე
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები სექ. 2020 – ოქტ. 2026
- მატჩები
- 227
- სასტარტო გამოსვლები
- 166
- წუთები
- 14,773
- საშ. რეიტინგი
- 6.96
- შეფასებული გამოსვლები
- 166
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 4
- დარტყმები
- 0
- კარში დარტყმები
- 0
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 3
- საკვანძო პასები
- 6
პასები
- პასები
- 5326
- ზუსტი პასები
- 3708
- ჩაწოდებები
- 0
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0
- გრძელი პასები
- 2616
- ზუსტი გრძელი პასები
- 1023
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 4
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 40
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 20
- დაკარგული ბურთი
- 0
დაცვა
- ართმევები
- 2
- ჩაჭრები
- 3
- ბურთის ამოტანები
- 108
- დაბრუნებული ბურთები
- 157
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 6839
- დაკარგული ბურთები
- 1665
- ჯარიმები
- 3
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 14
- თამაშგარეები
- 0
- ყვითელი ბარათები
- 7
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 462
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 14,773 წუთი, სულ 227 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.02
- დარტყმები
- 0.00
- კარში დარტყმები
- 0.00
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.00
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.00
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.02
- საკვანძო პასები
- 0.04
პასები
- პასები
- 32.45
- ზუსტი პასები
- 22.59
- ჩაწოდებები
- 0.00
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.00
- გრძელი პასები
- 15.94
- ზუსტი გრძელი პასები
- 6.23
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.02
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 0.24
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 0.12
- დაკარგული ბურთი
- 0.00
დაცვა
- ართმევები
- 0.01
- ჩაჭრები
- 0.02
- ბურთის ამოტანები
- 0.66
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.96
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 41.66
- დაკარგული ბურთები
- 10.14
- ჯარიმები
- 0.02
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.09
- თამაშგარეები
- 0.00
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 2.81
საშუალო: 166 მატჩი 0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+1.3- მონაწილეობით
- 12.831 მ
- გარეშე
- 11.520 მ
აუტები
-0.1- მონაწილეობით
- 17.131 მ
- გარეშე
- 17.320 მ
დარტყმები
+3.9- მონაწილეობით
- 16.131 მ
- გარეშე
- 12.220 მ
კარში დარტყმები
+1.3- მონაწილეობით
- 5.731 მ
- გარეშე
- 4.420 მ
ართმევები
+2.5- მონაწილეობით
- 16.131 მ
- გარეშე
- 13.620 მ
მოგერიებები
-0.5- მონაწილეობით
- 3.230 მ
- გარეშე
- 3.720 მ
ჩაჭრები
+0.7- მონაწილეობით
- 8.731 მ
- გარეშე
- 820 მ
თამაშგარეები
-0.1- მონაწილეობით
- 2.028 მ
- გარეშე
- 2.019 მ
კუთხურები
+0.9- მონაწილეობით
- 4.931 მ
- გარეშე
- 420 მ
ბარათები
-0.3- მონაწილეობით
- 2.228 მ
- გარეშე
- 2.520 მ
დრიბლინგები
-0.1- მონაწილეობით
- 6.131 მ
- გარეშე
- 6.220 მ
კარიდან დარტყმები
-0.7- მონაწილეობით
- 7.931 მ
- გარეშე
- 8.620 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.96
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და David von Ballmoos-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- FK Crvena zvezdaFC LuganoH3–290'
- FC LuzernFC LuganoH4–090'
- FC Lausanne-SportFC LuganoA4–090'
- Young BoysFC LuganoH2–245'
- BaselFC LuganoA3–190'
- Servette FCFC LuganoH1–090'
- FC SionFC LuganoA2–190'
- Maccabi Tel AvivFC LuganoA1–190'
- Maccabi Tel AvivFC LuganoH2–190'
- NSÍ RunavíkFC LuganoA2–290'
166 სულ 227 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.