Daniel Šmiga
თავდამსხმელი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები აგვ. 2022 – ოქტ. 2026
- მატჩები
- 15
- სასტარტო გამოსვლები
- 6
- წუთები
- 616
- საშ. რეიტინგი
- 6.50
- შეფასებული გამოსვლები
- 11
შეტევა
- გოლები
- 2
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 17
- კარში დარტყმები
- 7
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 5
- დაბლოკილი დარტყმები
- 5
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0
- საკვანძო პასები
- 6
პასები
- პასები
- 63
- ზუსტი პასები
- 41
- ჩაწოდებები
- 4
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 1
- გრძელი პასები
- 1
- ზუსტი გრძელი პასები
- 1
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 9
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 26
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 7
- დაკარგული ბურთი
- 17
დაცვა
- ართმევები
- 6
- ჩაჭრები
- 1
- ბურთის ამოტანები
- 1
- დაბრუნებული ბურთები
- 12
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 175
- დაკარგული ბურთები
- 77
- ჯარიმები
- 13
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 4
- თამაშგარეები
- 3
- ყვითელი ბარათები
- 1
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 616 წუთი, სულ 15 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.29
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 2.48
- კარში დარტყმები
- 1.02
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.73
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.73
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.00
- საკვანძო პასები
- 0.88
პასები
- პასები
- 9.21
- ზუსტი პასები
- 5.99
- ჩაწოდებები
- 0.58
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.15
- გრძელი პასები
- 0.15
- ზუსტი გრძელი პასები
- 0.15
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 1.31
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 3.80
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.02
- დაკარგული ბურთი
- 2.48
დაცვა
- ართმევები
- 0.88
- ჩაჭრები
- 0.15
- ბურთის ამოტანები
- 0.15
- დაბრუნებული ბურთები
- 1.75
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 25.57
- დაკარგული ბურთები
- 11.25
- ჯარიმები
- 1.90
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.58
- თამაშგარეები
- 0.44
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 11 მატჩი 0.2
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ათზე ნაკლები მატჩია, ამიტომ სხვაობა მეტწილად შემთხვევითია. რიცხვები რეალურია, მაგრამ დასკვნისთვის არასაკმარისი.
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+6.2- მონაწილეობით
- 15.29 მ
- გარეშე
- 91 მ
აუტები
-15.3- მონაწილეობით
- 20.79 მ
- გარეშე
- 361 მ
დარტყმები
-4.3- მონაწილეობით
- 10.79 მ
- გარეშე
- 151 მ
კარში დარტყმები
+0.3- მონაწილეობით
- 2.39 მ
- გარეშე
- 21 მ
ართმევები
+1.4- მონაწილეობით
- 17.49 მ
- გარეშე
- 161 მ
მოგერიებები
-1.4- მონაწილეობით
- 2.69 მ
- გარეშე
- 41 მ
ჩაჭრები
+2.2- მონაწილეობით
- 8.29 მ
- გარეშე
- 61 მ
თამაშგარეები
-0.2- მონაწილეობით
- 0.89 მ
- გარეშე
- 11 მ
კუთხურები
-0.6- მონაწილეობით
- 4.49 მ
- გარეშე
- 51 მ
ბარათები
+1.4- მონაწილეობით
- 2.49 მ
- გარეშე
- 11 მ
დრიბლინგები
-1.2- მონაწილეობით
- 5.89 მ
- გარეშე
- 71 მ
კარიდან დარტყმები
+5.6- მონაწილეობით
- 10.69 მ
- გარეშე
- 51 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.50
გოლები თვეების მიხედვით 2
ბოლო გამოსვლები 10
- SK Slavia PrahaFC ZlínH0–179'
- FK JablonecFC ZlínA1–160'
- FC Hradec KrálovéFC ZlínH1–290'
- FK TepliceFC ZlínH1–3არ უთამაშია
- FC Zbrojovka BrnoFC ZlínA2–345'
- FC Slovan LiberecFC ZlínH0–168'
- Viktoria PlzeňFC ZlínA2–378'
- Bohemians Praha 1905FC ZlínH0–230'
- AC Sparta PrahaFC ZlínA1–345'
- Baník OstravaFC ZlínH0–164'
11 სულ 15 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.