Corban Piper

მცველი

ველინგტონ ფენიქსი

კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ოქტ. 2024 – აპრ. 2026

მატჩები
52
სასტარტო გამოსვლები
30
წუთები
3,008
საშ. რეიტინგი
6.68
შეფასებული გამოსვლები
45

შეტევა

გოლები
7
საგოლე პასები
4
დარტყმები
53
კარში დარტყმები
25
კარს აცდენილი დარტყმები
23
დაბლოკილი დარტყმები
5
შექმნილი საგოლე მომენტები
7
საკვანძო პასები
28

პასები

პასები
807
ზუსტი პასები
535
ჩაწოდებები
26
ზუსტი ჩაწოდებები
5
გრძელი პასები
43
ზუსტი გრძელი პასები
10

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
25
მოგებული ორთაბრძოლები
243
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
149
დაკარგული ბურთი
41

დაცვა

ართმევები
31
ჩაჭრები
35
ბურთის ამოტანები
97
დაბრუნებული ბურთები
0

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
1482
დაკარგული ბურთები
486
ჯარიმები
41
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
41
თამაშგარეები
4
ყვითელი ბარათები
5
წითელი ბარათები
0

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0

90 წუთზე

ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 3,008 წუთი, სულ 52 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.

შეტევა

გოლები
0.21
საგოლე პასები
0.12
დარტყმები
1.59
კარში დარტყმები
0.75
კარს აცდენილი დარტყმები
0.69
დაბლოკილი დარტყმები
0.15
შექმნილი საგოლე მომენტები
0.21
საკვანძო პასები
0.84

პასები

პასები
24.15
ზუსტი პასები
16.01
ჩაწოდებები
0.78
ზუსტი ჩაწოდებები
0.15
გრძელი პასები
1.29
ზუსტი გრძელი პასები
0.30

ორთაბრძოლები

დრიბლინგები
0.75
მოგებული ორთაბრძოლები
7.27
მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
4.46
დაკარგული ბურთი
1.23

დაცვა

ართმევები
0.93
ჩაჭრები
1.05
ბურთის ამოტანები
2.90
დაბრუნებული ბურთები
0.00

ზოგადი

ბურთთან შეხებები
44.34
დაკარგული ბურთები
14.54
ჯარიმები
1.23
მის წინააღმდეგ ჯარიმები
1.23
თამაშგარეები
0.12

მეკარის თამაში

მოგერიებები
0.00

გოლები მატჩების მიხედვით

48 გამოსვლა

მოედანი
მატჩები
მატჩები
ტურნირები ყველა 1
სეზონები ყველა 2

თითო სვეტი თითო გამოსვლას შეესაბამება, ძველიდან ახლისკენ. წყვეტილი ხაზი აჩვენებს საშუალოს: 48 გამოსვლა ამ შერჩევაში — 0.1. ხაზზე მაღალი სვეტები გამოკვეთილია.

ველინგტონ ფენიქსი მონაწილეობით და გარეშე Corban Piper

44 მატჩი მისი მონაწილეობით · 3 გარეშე · კლუბში მუშაობის პერიოდი

მატჩები
ტურნირები ყველა 1
სეზონები ყველა 2

დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ათზე ნაკლები მატჩია, ამიტომ სხვაობა მეტწილად შემთხვევითია. რიცხვები რეალურია, მაგრამ დასკვნისთვის არასაკმარისი.

მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.

  • ჯარიმები

    +1.7
    მონაწილეობით
    9.444 მ
    გარეშე
    7.73 მ
  • აუტები

    -1.1
    მონაწილეობით
    19.944 მ
    გარეშე
    213 მ
  • დარტყმები

    +1.3
    მონაწილეობით
    10.744 მ
    გარეშე
    9.33 მ
  • კარში დარტყმები

    +0.4
    მონაწილეობით
    3.744 მ
    გარეშე
    3.33 მ
  • ართმევები

    +0.3
    მონაწილეობით
    18.344 მ
    გარეშე
    183 მ
  • მოგერიებები

    -1.7
    მონაწილეობით
    3.644 მ
    გარეშე
    5.33 მ
  • ჩაჭრები

    +0.7
    მონაწილეობით
    944 მ
    გარეშე
    8.33 მ
  • თამაშგარეები

    +1.0
    მონაწილეობით
    1.639 მ
    გარეშე
    0.73 მ
  • კუთხურები

    +1.2
    მონაწილეობით
    4.544 მ
    გარეშე
    3.33 მ
  • ბარათები

    +1.0
    მონაწილეობით
    1.739 მ
    გარეშე
    0.73 მ
  • დრიბლინგები

    -0.4
    მონაწილეობით
    7.344 მ
    გარეშე
    7.73 მ
  • კარიდან დარტყმები

    +0.9
    მონაწილეობით
    9.944 მ
    გარეშე
    93 მ

რეიტინგის დინამიკა 8

  1. 1/3
  2. 6/3
  3. 14/3
  4. 21/3
  5. 5/4
  6. 12/4
  7. 18/4
  8. 24/4

მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.68

გოლები თვეების მიხედვით 4

  1. ნოე
  2. დეკ
  3. იან
  4. თებ
  5. მარ
  6. აპრ
  7. მაისი
  8. ივნ
  9. ივლ
  10. აგვ
  11. სექ
  12. ოქტ

ბოლო გამოსვლები 10

45 სულ 52 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.