César Sousa
ნახევარმცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები მარ. 2021 – თებ. 2022
- მატჩები
- 22
- სასტარტო გამოსვლები
- 5
- წუთები
- 493
- საშ. რეიტინგი
- 6.69
- შეფასებული გამოსვლები
- 12
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 7
- კარში დარტყმები
- 2
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 3
- დაბლოკილი დარტყმები
- 2
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 1
- საკვანძო პასები
- 6
პასები
- პასები
- 173
- ზუსტი პასები
- 134
- ჩაწოდებები
- 4
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 1
- გრძელი პასები
- 13
- ზუსტი გრძელი პასები
- 9
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 6
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 46
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 5
- დაკარგული ბურთი
- 6
დაცვა
- ვარდნები
- 24
- ჩაჭრები
- 12
- ბურთის ამოტანები
- 5
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 290
- დაკარგული ბურთები
- 65
- ჯარიმები
- 11
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 11
- თამაშგარეები
- 0
- ყვითელი ბარათები
- 4
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 493 წუთი, სულ 22 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 1.28
- კარში დარტყმები
- 0.36
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.55
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.36
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.18
- საკვანძო პასები
- 1.09
პასები
- პასები
- 31.58
- ზუსტი პასები
- 24.46
- ჩაწოდებები
- 0.73
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.18
- გრძელი პასები
- 2.37
- ზუსტი გრძელი პასები
- 1.64
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 1.09
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 8.40
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 0.91
- დაკარგული ბურთი
- 1.09
დაცვა
- ვარდნები
- 4.38
- ჩაჭრები
- 2.19
- ბურთის ამოტანები
- 0.91
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 52.94
- დაკარგული ბურთები
- 11.87
- ჯარიმები
- 2.01
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 2.01
- თამაშგარეები
- 0.00
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 12 მატჩი 0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+1.6- მონაწილეობით
- 15.912 მ
- გარეშე
- 14.312 მ
აუტები
+0- მონაწილეობით
- 19.512 მ
- გარეშე
- 19.512 მ
დარტყმები
+2.7- მონაწილეობით
- 10.312 მ
- გარეშე
- 7.612 მ
კარში დარტყმები
-0.5- მონაწილეობით
- 2.412 მ
- გარეშე
- 2.912 მ
ვარდნები
+4.3- მონაწილეობით
- 15.812 მ
- გარეშე
- 11.512 მ
მოგერიებები
+0.3- მონაწილეობით
- 412 მ
- გარეშე
- 3.812 მ
ჩაჭრები
+0.9- მონაწილეობით
- 11.612 მ
- გარეშე
- 10.712 მ
თამაშგარეები
-0.6- მონაწილეობით
- 1.812 მ
- გარეშე
- 2.312 მ
კუთხურები
-0.5- მონაწილეობით
- 3.612 მ
- გარეშე
- 4.112 მ
ბარათები
+1- მონაწილეობით
- 3.512 მ
- გარეშე
- 2.510 მ
დრიბლინგები
+0.1- მონაწილეობით
- 712 მ
- გარეშე
- 6.912 მ
კარიდან დარტყმები
-0.6- მონაწილეობით
- 812 მ
- გარეშე
- 8.612 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.69
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და César Sousa-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- MoreirenseA1–4არ უთამაშია
- SportingH1–4არ უთამაშია
- FC PortoH1–4არ უთამაშია
- VizelaA0–213'
- Sporting BragaA0–154'
- Estoril PraiaH0–124'
- PortimonenseA0–216'
- Santa ClaraH2–1არ უთამაშია
- BoavistaA0–028'
- TondelaH0–290'
12 სულ 22 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.