Cédric Nuozzi
თავდამსხმელი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები აგვ. 2025 – ოქტ. 2026
- მატჩები
- 38
- სასტარტო გამოსვლები
- 10
- წუთები
- 936
- საშ. რეიტინგი
- 6.56
- შეფასებული გამოსვლები
- 27
შეტევა
- გოლები
- 1
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 16
- კარში დარტყმები
- 6
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 6
- დაბლოკილი დარტყმები
- 4
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 1
- საკვანძო პასები
- 9
პასები
- პასები
- 208
- ზუსტი პასები
- 165
- ჩაწოდებები
- 29
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 4
- გრძელი პასები
- 14
- ზუსტი გრძელი პასები
- 7
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 13
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 53
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 7
- დაკარგული ბურთი
- 15
დაცვა
- ვარდნები
- 13
- ჩაჭრები
- 2
- ბურთის ამოტანები
- 6
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 422
- დაკარგული ბურთები
- 145
- ჯარიმები
- 5
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 21
- თამაშგარეები
- 5
- ყვითელი ბარათები
- 0
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 936 წუთი, სულ 38 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.10
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 1.54
- კარში დარტყმები
- 0.58
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.58
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.39
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.10
- საკვანძო პასები
- 0.86
პასები
- პასები
- 20.00
- ზუსტი პასები
- 15.87
- ჩაწოდებები
- 2.79
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.39
- გრძელი პასები
- 1.35
- ზუსტი გრძელი პასები
- 0.67
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 1.25
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 5.10
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 0.67
- დაკარგული ბურთი
- 1.44
დაცვა
- ვარდნები
- 1.25
- ჩაჭრები
- 0.19
- ბურთის ამოტანები
- 0.58
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 40.58
- დაკარგული ბურთები
- 13.94
- ჯარიმები
- 0.48
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 2.02
- თამაშგარეები
- 0.48
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 27 მატჩი 0.0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+2.6- მონაწილეობით
- 13.427 მ
- გარეშე
- 10.813 მ
აუტები
-0.7- მონაწილეობით
- 20.227 მ
- გარეშე
- 20.913 მ
დარტყმები
-1.2- მონაწილეობით
- 9.327 მ
- გარეშე
- 10.513 მ
კარში დარტყმები
+0.5- მონაწილეობით
- 3.727 მ
- გარეშე
- 3.213 მ
ვარდნები
+1.1- მონაწილეობით
- 16.827 მ
- გარეშე
- 15.713 მ
მოგერიებები
-0.3- მონაწილეობით
- 2.927 მ
- გარეშე
- 3.113 მ
ჩაჭრები
+1.2- მონაწილეობით
- 8.127 მ
- გარეშე
- 6.913 მ
თამაშგარეები
-0.3- მონაწილეობით
- 1.226 მ
- გარეშე
- 1.411 მ
კუთხურები
-1.9- მონაწილეობით
- 3.827 მ
- გარეშე
- 5.713 მ
ბარათები
+0.7- მონაწილეობით
- 2.526 მ
- გარეშე
- 1.813 მ
დრიბლინგები
-2.1- მონაწილეობით
- 6.427 მ
- გარეშე
- 8.513 მ
კარიდან დარტყმები
-0.2- მონაწილეობით
- 8.427 მ
- გარეშე
- 8.513 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.56
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Cédric Nuozzi-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- FamalicãoFC AlvercaA4–1არ უთამაშია
- Rio AveFC AlvercaH1–0არ უთამაშია
- CD NacionalFC AlvercaA3–111'
- Sporting BragaFC AlvercaH1–213'
- Santa ClaraFC AlvercaH1–1არ უთამაშია
- SportingFC AlvercaA1–3არ უთამაშია
- CF Estrela AmadoraFC AlvercaH2–2არ უთამაშია
- FC PortoFC AlvercaA0–2არ უთამაშია
- FamalicãoFC AlvercaA0–1არ უთამაშია
- Estoril PraiaFC AlvercaH1–18'
27 სულ 38 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.